شمانیوز
شما نیوز

مدل مانتو | مدل مانتو عید

مدل مانتو شیک برای عید انتخاب کن | با این مدل ها شیک بودنتو به رخ همه بکش

در خبر زیر چند مدل مانتو مناسب برای سال 1403 را به شما معرفی کرده ایم.

مدل مانتو شیک برای عید انتخاب کن | با این مدل ها شیک بودنتو به رخ همه بکش

به گزارش شمانیوز :حتماً شما هم از الان به دنبال مدل مانتو عید می‌باشید. انتخاب مدل مانتو عید به علت تنوع بالای آن بسیار سخت است. اما نگران نباشید در این خبر قصد داریم چند نوع مدل مانتو مناسب برای سال جدید را به شما معرفی کنیم. در این خبر سعی کردیم مدل مانتو ترند شده در سال جدید را به شما معرفی کنیم.

 

کت آزاد بپوش!

حالا دیگه اصلا کسی مانتو تنگ نمی‌پوشه. لباس های آزاد و راحت که بدن نما نباشه و باعث معذب بودن شما هم نشه. کت ها کوتاه و آزاد حتی با آستین های آزاد می‌تونن گزینه های خوبی باشن!

مدل مانتو

کت با پارچه شانل بپوش!

پارچه شانل با طراحی خاصی که داره می‌تونه یه مدل مانتوی مناسب مهمونی و مجلس به شما بده. این پارچه طرح و رنگ های مختلفی داره و اگه یکم خلاقیت و ظرافت به خرج بدین می‌تونه یک گزینه عالی برای دوخت کت و مدل مانتوی 1403 باشه.

مدل مانتو

کت سوزندوزی بپوش!

مانتوهای چهارخونه خیلی وقته که از مد افتاده و از طرفی هم اصلا برای مهمونی و مخصوص مدل مانتو 1403 مناسب نیست. بهتره بجای استفاده از پارچه های چارخونه کت سوزندوزی بپوشی، مثل مدل های زیر!

تنوع در مدل مانتوی 1403 بسیار زیاد است. از مدل هایی که معرفی کردیم میتونید انتخاب کنید چون ترند سال 1403 هستند. همچنین می‌تونید کمی توی مدل هاشون دستکاری کنید. مثلا از رنگ ترند سال 2024 استفاده کنید تا با مد روز استایل خودتون رو بسازید.

مدل مانتو

مدل مانتو

مدل مانتو

 

مدل مانتو

 

مدل مانتو

 

مدل مانتو

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied