شمانیوز
شما نیوز

فال ابجد | فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه | فال ابجد شنبه 30 دی 1402 را اینجا بخوانید

فال ابجد فردا شنبه 30 دی 1402 را در زیر بخوانید .

فال ابجد روزانه | فال ابجد شنبه 30 دی 1402 را اینجا بخوانید

به گزارش شمانیوز : فال ابجد یک نوع روش پیشگویی سرنوشت است. فال ابجد در قدیم برای جفت بودن ستاره ها و ازدواج استفاده میشده است. این روزها فال ابجد به شدت طرفدار دارد. در ادامه فال ابجد فردا شنبه 30 دی 1402 را بخوانید. 

 

متولدین فروردین

ابجد فال شما: آ آ د

تعبیر: زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد پس از ناامیدی به دور باشید. به غیر از خداوند دست یاری به سوی کسی بلند نکنید تا شأن و منزلتان حفظ شود. به زودی گره کارتان باز می شود و تمامی مشکلاتتان برطرف میشود به بدگویی پشت سر دیگران پایان دهید تا سعادتمند شوید. شخصی به شما دل بسته است، حواستان به او بیشتر باشد. برنامه سفر را کنسل کنید. از غم شخصی عزیز در اطرافتان سخت آزرده می شوید، روحیه تان را بالا ببرید و به او در گذشتن از این غم کمک کنید. برای خرید چیزی مراقب باشید که از جایی یا کسی قرض نکنید وگرنه به دردسر می افتید.

 

 متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج د آ

تعبیر: هرچه سریعتر دست از رفتارهای نامناسب بردارید و سعی نکنید تا میان دیگران دشمنی راه بیاندازید که در آخر خودتان آسیب خواهید دید. فردی که از او انتظار نداشتید شما را آزرده خاطر خواهد ساخت او را به خدا واگذار کنید تا جواب کارش را بگیرد. سرمایه بسیاری به دستتان خواهد رسید که از فقر و تنگدستی شما را نجات می دهد انشاالله. برای گفتن حرفی دو دل هستید، آن را یکبار بنویسید و بخوانید تا خیالتان راحت شود. مطلبی که برای شما هیجان انگیز و مهم است لزوما مورد توجه طرف مقابلتان نیست، علایق مردم یکی نیستند اما معنی اش این نیست که در کنار هم خوشحال نباشید. عدم فعالیتتان باعث ناامیدی تان شده، تا دیر نشده دست به کاری بزنید

 

متولدین خرداد

ابجد فال شما: د ب د

تعبیر: بخت و اقبال نیکی دارید. خوشبختی به زودی به سراغ تان میاید و موفقیت و سربلندی را در آینده برایتان به وجود خواهد آورد،، بهتر است؛ از انرژی های منفی دوری کنید تا مشکلی برایتان به وجود نیاید،، اگر قصد ازدواجی دارید این ازدواج به زودی سر خواهد گرفت که شما را به هدفتان می رساند. لطف و محبتتان به کسی او را شرمنده می کند حتی اگر به زبان نیاورد. در مورد یک مسئله احساسی برای رسیدن به خواسته تان زور نگویید، هم خودتان را آزار می دهید و هم طرف مقابلتان را. رسیدن خبری شما را به تکاپو می اندازد برای چیزی که دستتان بهش نمی رسد دندان تیز نکنید.

 

 متولدین تیر

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: بهتر است؛ برای خود در زندگی صدقه بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید و موفقیت و سربلندی را در آینده به دست بیاورید ،،اگر بخواهید به موفقیتی که در انتظار هستید برسید باید تلاش کنید و خودتان را از پستی و بلندی های زندگی به خوبی عبور دهید. حرفی که پشت سرتان زده شده به گوشتان می رسد، از این گوش بگیرید و از آن گوش بدر کنید. شما خیرخواه و مهربان هستید و همیشه خوبی دیگران را می خواهید، مراقب زبانتان باشید که این روزها نیتتان اشتباه برداشت نشود، از اینکه دیگران سخن خیرخواهانه تان را درک نمی کنند ناراحت نباشید

 

متولدین مرداد

ابجد فال شما: ب د ب

تعبیر: طالعت خوب نیست. شخصی می خواهد به شما صدمات بسیار زیادی وارد کند و برای تان مشکلات بزرگی در زندگی به وجود بیاورد،، بهتر است؛ بیشتر مراقب خود باشید و دست از بدگویی کردن های بیهوده بردارید که آینده تان را پر از شکست و نابودی خواهد کرد. با کسی صحبت کنید که به حرفتان گوش می کند. مدتی است که در طلب علم و حرفه ای تلاش کرده اید، سعی کنید از مسیر اصلی دور نشوید. فکر های جدیدی به سرتان راه می یابد، در یک پروژه کاری موفق تر عمل خواهید کرد. میهمانی به خانه تان خواهد آمد، با روی خوش از او پذیرایی کنید، قدمش براتان پر از رحمت و برکت است.

فال ابجد

متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج ج ب

تعبیر: به زودی صاحب فرزندی خواهید شد که قدمش برای تان مبارک است موفقیت و سربلندی را در آینده برای تان به وجود می‌آورد،، باعث می‌شود بتوانید خیلی زود خود را به شادمانی و آرامش نزدیک کنید و خوشبختی را در آینده به دست بیاورید. شخصی که توقع دیدنش را ندارید، خواهید دید. بحث های کوچک را تبدیل به اوقات تلخی های بزرگ نکنید. عصبانیت تان را این روزها کنترل کنید. تلفنی به شما می شود که خیالتان را در مورد مسئله ای راحت می کند. هدیه می تواند وقتتان باشد برای کسی که برایتان مهم است بیشتر وقت بگذارید و به حرفهایش گوش کنید.

 

متولدین مهر

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: طالعت نیک است. روزگار بر وفق مراد شما است به زودی به هدف و خواسته های قلبیتان خواهید رسید و آرامش در آینده به دست می آورید،، هیچ گاه در انجام کارهای تان تغییر به وجود نیاورید سعی کنید؛ فعال باشید تا مشکلات شما از بین برود. از حضور در جمعی که به آن دعوت شده اید عذرخواهی کنید، کبوتر با کبوتر باز با باز. جایگاه خودتان را بشناسد. دلتان اسیر چیزی یا کسی است که دستتان به ان نمی رسد. ناامید نباشید، فردا روز دیگری است. انجام کاری که مدتهاست پشت گوش انداخته اید به شما آرامش و رضایت خاطر خواهد داد.

 

 متولدین آبان

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: مقصود خوبی دارید. به آرزوهای قلبی تان خواهید رسید و موفقیت و سربلندی را در زندگی به دست می آورید و هیچگاه در انجام کارهایتان تاخیر ایجاد نکنید،، به لطف خداوند آینده خوب و روشنی در پیش رو خواهید داشت که شما را از غم و اندوه نجات می دهد و به آرامش می رساند. در اجرا و عملی کردن نیت تان اشتیاق بسیار زیادی وجود دارد. نیت تان خوب و پسندیده است. اما این کار زمان و دقت مناسب خودش را می طلبد. شما موفق می شوید به شرط آن که آنچه لازم رعایت کنید. در مورد مسئله ای عاطفی بدلجی نکنید. برای گفتن حرفی مژدگانی دریافت خواهید کرد.

 

متولدین آذر

ابجد فال شما: د د آ

تعبیر: بخت و اقبال بلندی دارید و موفق و پیروز خواهید شد. دشمنانی که در زندگی تان دارید کاری از پیش نخواهند برد و شما به زودی به تمامی آرزوهای تان خواهید رسید. اخبار مسرت بخش به دستتان میرسد که زندگیتان را دگرگون خواهد کرد. دعوای جزئی در پیش خواهید داشت که به شما گزندی نخواهد رسید. شخصی با رفتنش غم بزرگی به دلتان گذاشته، زندگی در جریان است. بگذارید و بگذرید. در مورد مسئله ای اگر می خواهید دیگران شما را درک کنند باید تمام واقعیت را بگویید. با پنهان کردن کاری از پیش نمی برید و فقط اوضاع از این که هست، بغرنج تر می شود. بر سر یک دو راهی قرار گرفته اید. به دلتان رجوع کنید.

 

متولدین دی

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر: مقصود نیکی دارید و تمامی کارهای تان رونق می‌یابد اگر کسی را از دست داده‌اید و برای او دچار غم و اندوه شده اید به زودی به جانب شما بازخواهد گشت پس اینقدر بی تابی نکنید و همواره در زندگی توکلتان بر خداوند باشد تا بتوانید بر مسائل و مشکلات فایق آیید و سعادتمند خوشبخت شوید. مسافرتان حالش خوب است و بزودی باز می گردد. وقتی برای دیگران درد دل می کنید، انها نیر غم هایی مشابه غم شما را مطرح می کنند آن وقت می بینید که شما تنها نیستید. کمی صبور باشید. شادی تان نزدیک است. پیامی دریافت می کنید. راز دلتان را به هر کس نگویید. چشم روی هم بگذارید همه از رازتان با خبرند.

 

متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج ب د

تعبیر: بخت و طالعتان نیک است و خداوند رزق و روزی فراوان برای تان قرار داده. به تمامی اهداف تان خواهید رسید و اگر همواره شکرگزار باشید مطمئناً زندگیتان رنگ روی سعادت را به خود خواهد دید. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز کنید بسیار مراقب باشید تا آسیبی به شما نرسد انشالله. نمک به زخم خود نپاشید، تنها کسی که می تواند در حال حاضر به شما کمک کند، خودتان هستید. با خودتان مهربان تر باشید. کمی از شلوغی های اطرافتان فاصله بگیرید و در خلوت فکر کنید. شما دوست دار طبیعت هستید، خانه تان اپرا از گیاهان پر کنید و به آنها برسید تا انرژی شان روی شما هم اثر بگذارد.

 

 متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: آینده خوبی در انتظارتان است و به زودی زود به هر آنچه که در آرزویش هستید دست خواهید یافت، زنی در زندگی تان وجود دارد که با شما دشمنی می‌کند و قصد دارد تا برای شما رسوایی و بی آبرویی به وجود آورد از آن بر حذر باشید و در مقابلش ایستادگی کنید. هر چیزی را که می شنوید باور نکنید. از یک سوراخ چند بار می خواهید گزیده بشوید. برای رسیدن به خواسته تانن بهتر است انعطاف بیشتری به خرج دهید. برای دادن جواب به سوالی تعجیل نکنید و اطلاعاتی که لازم دارید. زودتر به دست آورید. در مورد اشتباهی که کرده اید هر چه زودتر عذرخواهی کنید. به نفع شماست

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied