شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس | برانکو

برانکو علیه پرسپولیس دست به افشاگری زد

براساس اخبار منتشر شده برانکو پس از اینکه جواب منفی به پرسپولیس داده است ، دست به افشاگری زده .

برانکو علیه پرسپولیس دست به افشاگری زد

به گزارش شمانیوز :پرسپولیس که بعد از جدایی گل محمدی از تیمش به دنبال برانکو برای مذاکره رفته بود، جواب منفی گرفت. براساس برخی اخبار حتی رضا درویش برای مذاکره با برانکو به عمان رفته بود اما جواب برانکو همچنان منفی بود. برانکو سرمربی محبوب پرسپولیسی ها است. اما در این میان برانکو تصمیم گرفت افشاگری کند.

 پس از جدایی یحیی گل محمدی از هدایت تیم فوتبال پرسپولیس، مدیران این باشگاه مذاکرات خود رابا برانکو ایوانکوویچ سرمربی حال حاضر تیم ملی عمان برای هدایت تیم خود آغاز کردند.

در همین حال برانکو ایوانکوویچ امروز شنبه در نشست خبری پیش از دیدار با تایلند در خصوص مذاکره با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: من صرفاً با دوستان ایرانی یک فنجان قهوه خوردم و در مورد قرارداد و جزئیات دیگری صحبتی به میان نیامد.

برانکو

این در حالی است که رسانه باشگاه پرسپولیس چند روز پیش اعلام کرد که برانکو در پاسخ به درخواست رضا درویش (مدیرعامل پرسپولیس) برای هدایت این تیم، پاسخ رد داده و اعلام کرده در شرایط کنونی نمی‌تواند عهده دار این تیم شود.

پرسپولیسی‌ها هنوز سرمربی تیم خود را معرفی نکرده اند و تمرینات این تیم زیر نظر اوسمار ویرا دستیار برزیلی گل محمدی در جریان است و اعضای این تیم طی روزهای آینده برای برپایی اردو تمرینی راهی کشور امارات خواهند شد.

منبع : خبر ورزشی 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied