شمانیوز
شما نیوز

یارانه

زمان واریز یارانه روز پدر | مبلغ یارانه روز پدر چقدر است؟

در آستانه فرا رسیدن روز پدر خبرها حاکی از آن است که رئیس جمهور قرار است مبلغی را به عنوان عیدی به یارانه بگیران پرداخت کند.

زمان واریز یارانه روز پدر | مبلغ یارانه روز پدر چقدر است؟

به گزارش شمانیوز: در آستانه فرا رسیدن روز پدر خبرها حاکی از آن است که رئیس جمهور قرار است مبلغی را به عنوان عیدی به یارانه بگیران پرداخت کند.

وام یارانه؛ هدیه روز پدر دولت رییسی به مناسبت روز پدر برای یارانه بگیران؟

باید بگوییم که بر خلاف تمامی اخبار منتشر شده وامی جدید برای پرداخت به یارانه بگیران در نظر گرفته نشده است، در حال حاضر هیچگونه اطلاعاتی در خصوص شرایط دریافت وام یارانه وجود ندارد زیرا وامی تحت عنوان وام یارانه برای پرداخت به حساب یارانه بگیران از سوی دولت در نظر گرفته نشده است، در صورت دریافت اطلاعات موثق راجب پرداخت وام یارانه به مشمولان از سوی دولت، در سایت نمناک اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

وام یارانه چیست و به چه کسانی تعلق میگیرد؟

خبرها حاکی از آن است که رئیس جمهور قرار است مبلغ شگفت انگیزی را به عنوان عیدی به یارانه بگیران پرداخت کند.هنوز اطلاعات دقیقی از مبلغ واریزی دولت برای یارانه بگیران و سرپرستان خانواده منتشر نشده، همچنین معلوم نیست که این مبلغ و عیدی به صورت بلاعوض در حساب سرپرستان خانواده واریز می شود و یا آنها می توانند وام یارانه دریافت نمایند اما وام یارانه چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟

وام یارانه از جمله وام هایی است که نیاز به ضامن ندارد و افراد می توانند این وام را با یارانه نقدی سرپرست خانوار دریافت نمایند.

نحوه دریافت وام یارانه به این صورت است که سرپرستان خانواده و تمام یارانه بگیران باید برای دریافت این وام ثبت نام اینترنتی انجام دهند و نیازی به انعقاد قرارداد وام با سیستم بانکی نیست. برای ثبت نام اینترنتی وام با کارت یارانه به سامانه بانک مورد نظر خود مراجعه کنید و در آن جا اطلاعات لازم را جهت ثبت نام اینترنتی وام با کارت یارانه دریافت نمایید.

افراد مشمول دریافت وام یارانه هستند که سرپرست خانواده و یارانه بگیر بوده و از دولت یارانه دریافت می کنند. وام یارانه انواع مختلفی چون وام 5 میلیونی یارانه، وام قرض الحسنه 200 میلیونی، وام 10 میلیونی یارانه و… دارد.

بعد از واریز وام یارانه، اقساط وام از مبلغ یارانه متقاضیان برداشت می شود، این وام با نرخ 12 درصد به افراد پرداخت می شود که 8 درصد آن را دولت به بانک پرداخت می کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

 • ناشناس

  اگر واقعی باشد ما مستمری بگیران خوشحال میشیم ونزدیک عیده دلما ن شادمیشه انشالله .مشتری بگیر حقوق 7.300

 • ناشناس

  خیلی طرح خوبیه ممنونم

 • ناشناس

  خیلی طرح خوبیه ممنونم

 • ناشناس

  هر کسی یه مردم خدمت کنه خداوند نگه دارش باشه

 • ناشناس

  عالی هست

 • ناشناس

  خوبه،خسته نباشین همگی🌹