شمانیوز
شما نیوز

رشد ۲۵ درصدی اعتبارات عمرانی بخش کشاورزی در استان همدان

​معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از رشد ۲۵ درصدی اعتبارات عمرانی بخش کشاورزی در سال جاری خبر داد و گفت: اقدامات شایان ذکری در حوزه ارتقای جایگاه بخش کشاورزی استان در نظر گرفته شده است.

رشد ۲۵ درصدی اعتبارات عمرانی بخش کشاورزی در استان همدان

به گزارش شمانیوز ، احمد قدیمی با اشاره به رشد ۲۵ درصدی اعتبارات عمرانی بخش کشاورزی استان همدان در سال ۱۴۰۲ اظهار کرد: در سال جاری علاوه بر اعتبارات ملی و سفر ریاست جمهوری رشد مطلوبی در زمینه اعتبارات عمرانی در بخش کشاورزی ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه این مهم زمینه ساز رشد و شکوفایی بخش کشاورزی و سرعت بخشیدن به تعیین تکلیف و ساماندهی پروژه‌های تعریف شده است افزود: برنامه‌ریزی در راستای جذب در زمان مناسب و اثربخشی اعتبارات از اولویت‌های سازمان است.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان یادآور شد: در سال جاری به صورت هدفمند و متفاوت از سالیان قبل اقدامات مهمی در حوزه ارتقای جایگاه بخش کشاورزی استان در نظر گرفته شده است.

قدیمی با تاکید بر اینکه این مهم در سطوح مختلف در حال پیگیری است تصریح کرد: برگزاری منظم جلسات پیشرفت فیزیکی، سرکشی به پروژه‌ها، اولویت‌بندی پروژه‌ها و نظارت بر فرآیند کار پیمانکاران از اهم اقدامات در راستای بهبود اثربخشی اعتبارات است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied