شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس | سرمربی پرسپولیس

انتخاب سرمربی پرسپولیس به کجا رسید ؟ | سرمربی بعدی قطعا خارجی است

براساس اخبار منتشر شده ، در طی چند روز آینده معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس لیست گزینه های نهایی سرمربی گری را اعلام میکند.

انتخاب سرمربی پرسپولیس به کجا رسید ؟ | سرمربی بعدی قطعا خارجی است

به گزارش شمانیوز :پرسپولیس تیم سرخ پوش پایتخت فراز و نشیب های فراوانی را پشت سر گذاشته است. یکی از چالش های جدید پرسپولیس انتخاب سرمربی جدید است. پرسپولیس همچنان درگیر انتخاب سرمربی تازه است. پس از جدایی گل محمدی از پرسپولیس این تیم به دنبال یک گزینه خارجی است. براساس اخار منتشر شده پرسپولیس به زودی سرمربی تیمش را معرفی میکند. 

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس به زودی نام گزینه‌های نهایی سرمربی‌گری پرسپولیس را در اختیار مسئولان باشگاه قرار خواهد داد.

باشگاه پرسپولیس طی یکی دو روز آینده تلاش‌های خود را برای استخدام سرمربی کارنامه‌دار خارجی خواهد کرد، اما اینکه به گزینه مناسبی برسد یا نه مشخص نیست. 

خبرگزاری فارس مدعی شد: جمع‌بندی مسئولان باشگاه پرسپولیس برای انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه حالا وارد مرحله تازه‌ای شده و به نظر می‌رسد به زودی نام سرمربی جدید پرسپولیس و جانشین یحیی گل محمدی مشخص شود.

حسین بادامکی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس قرار است نام گزینه‌های نهایی را به زودی به هیات مدیره پرسپولیس ارائه دهد تا مصوبات لازم برای مذاکره و عقد قرارداد با سرمربی جدید انجام شود.

مسئولان باشگاه پرسپولیس امیدوار هستند که تا آخر هفته بتوانند سرمربی جدید را انتخاب و معرفی کنند تا بیش از این بحث کادر فنی سردرگم نباشد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied