شمانیوز
شما نیوز

تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس | جزییات تعطیلی مدارس استان اردبیل چهار شنبه 4 بهمن 1402

درخبر زیر جزییات تعطیلی مدارس استان اردبیل برای چهار شنبه 4 بهمن 1402را میخوانید.

تعطیلی مدارس | جزییات تعطیلی مدارس استان اردبیل چهار شنبه 4 بهمن 1402

به گزارش شمانیوز: با توجه به بارش برف در استان اردبیل و تعطیلی برخی مناطق این استان احتمال دارد  تعطیلی مدارس برای  فردا چهار شنبه 4 بهمن 1402 تمدید شود. در  خبر زیر به توضیحات  تکمیلی درباره تعطیلی مدارس استان اردبیل به علت بارش برف برای روز چهار شنبه 4 بهمن 1402 می‌پردازیم.

 

تکمیلی یک درباره تعطیلی مدارس استان اردبیل

به علت بارش سنگین برف و تعطیل شدن مدارس برخی مناطق در استان اردبیل امکان تعطیل شدن مدارس برای فردا در  این استان وجود دارد. اگر به دلیل سرما، بارش برف و برودت هوا اطلاعاتی درباره تعطیلی مدارس اردبیل  برای روز چهار شنبه، از سوی آموزش و پرورش اعلام شود، متعاقبا اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.

 

تکمیلی دو درباره تعطیلی مدارس استان اردبیل

بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل، به دلیل بارش برف و برودت هوا در اردبیل، نمین، سرعین، نیر، هیر، گرمی، انگوت، مشگین شهر، لاهرود، ارشق، خلخال، کوثر، خورش رستم و شاهرود فعالیت‌های آموزشی کلیه دوره‌های تحصیلی در نوبت صبح و عصر به‌صورت غیرحضوری بوده و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.

همچنین در بیله سوار و جعفرآباد دوره‌های پیش دبستانی و ابتدایی شهری و روستایی و متوسطه اول روستایی در نوبت صبح و عصر به صورت غیر حضوری خواهند بود.

در اصلاندوز نیز پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول در سری صبح به‌صورت غیر حضوری خواهد بود.

ضمنا کلیه آموزشگاه‌های علمی آزاد(کنکور و تقویتی)، مراکز برگزاری آزمون و آموزشگاه‌های زبان‌های خارجه (وابسته به اداره کل آموزش و پرورش استان) در زمان تعطیلی مدارس متوسطه موظف به رعایت تعطیلی فعالیت‌های حضوری هستند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied