شمانیوز
شما نیوز

استقلال |نقل و انتقالات استقلال

خبر خوش برای استقلالی‌ها | پنجره نقل و انتقالات استقلال باز می‌شود؟

بر اساس اخبار منتشر شده به احتمال خیلی قوی پنجره نقل و انتقالات استقلال تا پایان هفته باز خواهد شد.

خبر خوش برای استقلالی‌ها | پنجره نقل و انتقالات استقلال باز می‌شود؟

به گزارش شمانیوز: استقلال تیم آبی پوش پایتخت همواره با مشکلات و چالش‌های زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. تیم استقلال پنجره نقل و انتقالاتش بسته شده است و نمی‌تواند بازیکنی را خرید داشته باشد. استقلال تلاش می‌کند برای نیم فصل دوم تیم خودش رو تقویت کند. بر اساس اخبار منتشر شده احتمال دارد یکی از مشکلات استقلال حل شود. به احتمال فراوان، پنجره نقل‌وانتقالاتی استقلال تا آخر این هفته باز خواهد شد.

در شرایطی که باشگاه استقلال درگیر بازار زمستانی است تا بتواند بازیکنان مدنظر جواد نکونام را جذب کند، آبی‌ها همچنان در انتظار هستند تا پنجره نقل‌وانتقالاتی که توسط فیفا بسته شده، باز شود.

پس از شکایت دستیاران خارجی ریکاردو ساپینتو، کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرد که استقلال از جذب بازیکن جدید محروم است و در صورتی‌که تا سه پنجره بعدی بدهی خود را پرداخت نکند، با جرایم سنگین‌تری روبه‌رو خواهد شد. 

با این حال، مدیران استقلال توانستند در روزهای گذشته مطالبات دستیاران ساپینتو پرداخت کنند و اکنون چند روزی است که در انتظار اعلام رسمی فیفا هستند تا بتوانند ضمن ثبت قرارداد رافائل سیلوا، دیگر بازیکنان مدنظر خود را نیز جذب کرده و قرارداد آنها را به ثبت برسانند.

پیگیری‌ها از مدیران استقلال نشان می‌دهد که همه در انتظار تأیید نهایی وکیل سه دستیار ساپینتو به فیفا هستند و انتظار می‌رود که تا پایان این هفته، پنجره نقل‌وانتقالاتی استقلال به‌صورت رسمی باز شود.

منبع: افکارنیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied