شمانیوز
شما نیوز

هواشناسی | پیش بینی هواشناسی

پیش بینی هواشناسی استان تهران | منتظر سرمای شدید باشید

براساس صحبت های کارشناسان هواشناسی در چند روز آینده تهرانی منتظر کاهش دما باشند.

پیش بینی هواشناسی استان تهران | منتظر سرمای شدید باشید

به گزارش شمانیوز :کارشناسان هواشناسی برای استان تهران کاهش دما را پیش بینی کرده اند. بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، دمای هوای پایتخت تا ۱- درجه سانتیگراد کاهش می‌بابد.

 بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، با توجه فعالیت سامانه بارشی طی امروز تا صبح یکشنبه (۷ تا ۸ بهمن‌ماه) آسمان نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعات همراه با بارندگی پیش‌بینی می‌شود. در نیمه جنوبی بارش باران، نیمه شمالی بارش باران و برف و در ارتفاعات بارش برف و کولاک مورد انتظار است. در بعضی ساعات رخداد مه و محدودیت دید، گاهی رخداد رعد و برق در دامنه‌ها و ارتفاعات با احتمال تگرگ به ویژه اواخر وقت امشب دور از انتظار نیست.

از ظهر شنبه تا دوشنبه (۷ تا ۹ بهمن‌ماه) در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید تا شدید و در روز یکشنبه گاهی وزش باد شدید تا خیلی شدید به‌ویژه در نیمه جنوبی نواحی غربی و ارتفاعات مورد انتظار است. از ظهر یکشنبه به‌تدریج کاهش ابر و کاهش محسوس دما و روزهای دوشنبه و سه شنبه آسمانی صاف تا قسمتی ابری و پدیده غالب وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

از بعد از ظهر سه شنبه دوباره با ورود سامانه بارشی آسمان نیمه ابری تا ابری و در بعضی ساعات همراه با بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied