شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس | نقل و انتقالات پرسپولیس

خبرخوش برای پرسپولیس| دو شاه ماهی جدید در تور پرسپولیس

براساس اخبار منتشر شده پرسپولیس در حال تلاش برای جذب علی علیپور و محمدخدابنده لو است.

خبرخوش برای پرسپولیس| دو شاه ماهی جدید در تور پرسپولیس

به گزارش شمانیوز:پرسپولیس در حال تقویت تیمش. برای نیم فصل دوم است. پرسپولیس تلاش میکند برای دوستاره از دست رفته اش جایگزین مناسب پیداکند.  با اعلام رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، دو بازیکن دیگر به زودی به جمع سرخ‌ها ملحق خواهند شد.

پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی حضوری فعال داشت و تا الان موفق شد عبدالکریم حسن و عیسی آل کثیر را به خدمت بگیرد. میلاد سرلک و محمد عمری از پرسپولیس جدا شدند و احتمال خارج شدن نام پورعلی‌گنجی و سلمانی هم به دلیل مصدومیت طولانی مدت وجود دارد.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص ادامه فعالیت این باشگاه در نقل و انتقالات هم تاکید کرد به زودی دو بازیکن دیگر به پرسپولیس اضافه خواهند شد. اما این دو خرید پرسپولیسی‌ها چه کسانی هستند؟

گفته می‌شد محمد خدابنده لو هافبک مس رفسنجان و علی علیپور دو خرید بعدی پرسپولیس خواهند بود. هر دو بازیکن با باشگاه‌های خود قرارداد دارند و پرسپولیس مشغول مذاکره با مس رفسنجان و ژیل ویسنته است تا بتواند این دو بازیکن را به خدمت بگیرد. هر چند امروز گفته شد که علیپور به دلیل قراردادش با باشگاه پرتغالی، نمی تواند تا پایان فصل از تیمش جدا شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied