شمانیوز
شما نیوز

رضا عطاران

ویدیو | سوسن پرور راز زندگی رضا عطاران را برملا کرد

سوسن پرور بازیگر ایرانی دباره راز ها زندگی رضا عطاران صحبت هایی انجام داده است که در زیر مشاهده میکنید.

ویدیو | سوسن پرور راز زندگی رضا عطاران را برملا کرد

به گزارش شمانیوز : سوسن پرور، درباره زندگی شخصی رضا عطاران صحبت هایی ارئه داده است. این صحبت های خانم پرور درباره رضا عطاران به شدت در فضای مجازی بازخورد داشته است. رضا عطاران بازیگر و کارگردان طنز و کمدی ایران است رضا عطاران کار هنری را باتئاتر شروع کرده است. در ادامه صحبت های سوسن پرور درباره رضا عطاران را می شنوید. 

بیوگرافی رضا عطاران

رضا عطاران در میدان ضد، خیابان کوشش (یکی از محله های قدیمی مشهد) متولدشده است. او که فرزند سوم خانواده محسوب می شود اصالتا کاخکی بوده و در کودکی مادر خود را بر اثر زلزله ای در کاخک از دست داده است.

عطاران دیپلم خود را در رشته اقتصاد در مشهد گرفت و برای ادامه تحصیل در رشته طراحی صنعتی در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران به تهران آمد. با وجود علاقه به رشته تحصیلی اش، به بازیگری، فیلمنامه نویسی و کارگردانی روی آورد.

وی کار اصلی خود رادر دهه 1360در تئاتر مشهد با مرحوم حسن حامد شروع کرد و در این دوران او تماما نقش های غیرکمیک بازی کرد و این همکاری تا فوت حسن حامد در سال 1371 ادامه داشت. 

اولین کار تلویزیونی خود را در سال 1369 با بازی در مجموعه بیداران به کارگردانی اصغر عبدالهی آغاز کرد ولی جدیدی ترین کار تلویزیونی اش بازی در مجموعه طنز پرواز 57 به کارگردانی مهران مدیری در سال 1372 بود.

 

 

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied