شمانیوز
شما نیوز

پریناز ایزدیار |

ویدیو | فیلمی از بابلی حرف زدن پریناز ایزدیار که تا به حال ندیده اید

در خبر زیر ویدویی از بابلی حرف زدن پریناز ایزدیار را مشاهده میکنید.

ویدیو | فیلمی از بابلی حرف زدن پریناز ایزدیار که تا به حال ندیده اید

به گزارش شمانیوز :پریناز ایزدیار بازیگر سینما و تلویزیون است. پریناز ایزدیار اصالتا بابلی است. ویدویی از  بابلی حرف زدن پریناز ایزدیار منتشر شده است. پریناز ایزدیار باسریال زمانه شناخته شد و با سریال شهرزاد به اوج شهرت رسید. در ادامه ویدیو بابلی حرف زدن پریناز ایزدیار را مشاهده میکنید.

بیوگرافی پریناز ایزدیار

 

پریناز ایزد یار 8 شهریور 1364 در بابل به دنیا آمد.او فرزند کوچک خانواده است و یک خواهر و برادر دارد که هر دو پزشک هستند.پدر ایشان وکیل بوده و از مخالفان تحصیل او در رشته بازیگری بودند اما مادر او از مشوقان اصلی پری ناز ایزدیار برای ادامه رشته بازیگری بودند.

دوران کودکی پریناز ایزدیار در شمال کشور گذشت اما در دوره راهنمایی به دلیل شغل پدر مدارم در حال زندگی در شمال و تهران بودند، بعد از گذشت چند سال خانواده او برای آخرین بار جهت زندگی به شمال برگشتند اما این بار او به همراه خانواده نرفته و در تهران ماندگار شد.

پریناز ایزدیار از نوجوانی به بازیگری علاقه داشت اما به دلایل مخالفت پدر در دوران دبیرستان در رشته تجربی تحصیل کرد ولی در نهایت در پیش دانشگاهی موفق به تغییر رشته شد و در دانشگاه در رشته گرافیک تحصیل نمود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied