شمانیوز
شما نیوز

مهدی طارمی| کریم انصاری فرد

انصاری‌فرد: کاری می کنم به خاطر طارمی مقابل ژاپن برنده شویم| خاطره تلخ مهاجم ایران از باخت مقابل ژاپن

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد که به خاطر مهدی طارمی کاری می‌کند مقابل تیم ملی فوتبال ژاپن پیروز شویم.

انصاری‌فرد: کاری می کنم به خاطر طارمی مقابل ژاپن برنده شویم| خاطره تلخ مهاجم ایران از باخت مقابل ژاپن

به گزارش شمانیوز، در بازی شب گذشته تیم ملی فوتبال ایران با سوریه مهدی طارمی ستاره اول تیم ملی ایران در حالی که چشمی و محبی در گرفتن توپ از بازیکن حریف ناموفق بودند برای جلوگیری از ضدحمله حریف مرتکب خطا شد. مهدی طارمی از داور کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد. کارشناسان داوری تاکید کردند که اخراج مهدی طارمی هم کاملاً صحیح بود و در هر دو صحنه بازیکن ایران مستحق دریافت کارت زرد بود. مهدی طارمی پس از اخراج از بازی و با برد ایران اشک شوق ریخت.  

در همین خصوص  کریم انصاری‌فرد پس از دیدار تیم‌ ملی فوتبال ایران مقابل سوریه که در ضربات پنالتی به سود ایران پایان یافت، اظهار کرد: انرژی‌ای که مردم در زمان پنالتی به تیم ملی دادند باعث شد پیروز شویم و دست آنها را می‌بوسیم.

 او ادامه داد: زمانی که کار به پنالتی کشید با اطمینان گفتم علیرضا بیرانوند را داریم که یک سر و گردن بالاتر است و بازی را می‌بریم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در پایان بیان کرد: مهدی طارمی تا حدی برای فوتبال ملی افتخار آفریده است که به‌شخصه کاری می‌کنم مقابل ژاپن پیروز شویم.

او با اشاره به اینکه قبل از ۱۰ نفره‌شدن توپ و زمین در اختیار ایران بود اما نتوانست موقعیت‌ها را به گل تبدیل کند، گفت: بدشانس بودیم و اگر توپ‌هایمان به گل تبدیل می‌شد شرایط اینگونه نبود.

انصاری‌فرد افزود: تیم‌های بزرگ در ضربات پنالتی سعود می‌کنند و ما نیز از این قضیه مستثنی نیستیم و به خوبی پنالتی زدیم.

مهاجم تیم آریس تسالونیکی با اشاره به اینکه یکی از بهترین گلرهای آسیا و تاریخ فوتبال ایران را در اختیار داریم، بیان کرد: در هنگام پنالتی به بازیکنان گفتم حتی اگر توپ را خراب کردید نگران نباشید چون علیرضا بیرانوند را داریم و قطعا یک یا دو توپ را می‌گیرد.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه اولین پنالتی را زد، ادامه داد: من حتما اولین پنالتی را می‌زنم.

کریم انصاری‌فرد با اشاره به اینکه بازی سختی مقابل ژاپن داریم، عنوان کرد: از ۲۰۱۹ خاطره بدی از ژاپن داریم و آن بازی واقعا حقمان باخت نبود و قول می‌دهم در آن بازی تا حدی تلاش کنیم که همه لذت ببرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied