شمانیوز
شما نیوز

قیمت خودرو | بازار خودرو

آخرین وضیعت بازار خودرو| بلاخره افزایش قیمت خودرو ترمزش را کشید

بر اساس اخبار رسیده از بازار خودرو قیمت ها ثابت ماندند.

آخرین وضیعت بازار خودرو| بلاخره افزایش قیمت خودرو ترمزش را کشید

به گزارش شمانیوز: در روزهای اخیر قیمت خودرو به شکل عجیبی رو به بالا بود اما امروز قیمت خودرو ثابت مانده است. قیمت خودرو نیز مثل بسیاری از بازار ها چشمش به بازار ارز است. قیمت خودرو های داخلی گاها تا ۸۰ میلیون تومان افزایش داشتند. آخرین امار از قیمت خودرو را در ادامه بخوانید. 

آن‌طور که روند قیمت‌ها در بازار خودرو نشان می‌دهد، پراید ۱۵۱ بدون تغییر قیمت، ۳۱۰ میلیون تومان به فروش رفت.

بررسی روند بازار خودرو حاکی از آن است که پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ در بازار به قیمت ۶۱۵ میلیون تومان رسید. پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU ۵ P مدل ۱۴۰۲ بدون تغییر، به قیمت ۸۷۵ میلیون تومان به فروش رفت. همچنین پژو۲۰۷ تیپ۵ مدل ۱۴۰۲ در بازار ۶۶۰ میلیون تومان قیمت داشت. پژو۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ هم بدون تغییر، به قیمت ۷۳۵ میلیون تومان در بازار دیده می‌شد.

در این میان، قیمت پژو پارس ELX-TU ۵ مدل ۱۴۰۲ بدون تغییر، ۷۵۰ میلیون تومان فروخته شد. قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ هم ثابت ماند و ۷۶۰ میلیون تومان اعلام شد.

بنا به این گزارش، تارا دنده‌ای V ۱ مدل ۱۴۰۲ در بازار خودرو تغییر قیمت نداشت و ۸۱۵ میلیون تومان فروخته شد. تیبا صندوق‌دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نیز بدون تغییر، به قیمت ۴۰۰ میلیون تومان و تیبا هاچ‌بک EX ۳۹۵ میلیون تومان به فروش رفت.

گزارش‌های میدانی از بازار خودرو نشان می‌دهد قیمت دناپلاس اتوماتیک توربوآپشنال مدل ۱۴۰۲ در بازار یک میلیارد و ۳۰ میلیون تومان قیمت داشت. قیمت دناپلاس دنده‌ای ساده مدل ۱۴۰۲ هم به قیمت ۷۸۰ میلیون تومان و راناپلاس ۵۹۰ میلیون تومان به فروش رفت. در عین حال، ساینا S دنده‌ای بنزینی مدل ۱۴۰۲ به قیمت ۴۱۵ میلیون تومان و ساینا S اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ به قیمت ۴۹۰ میلیون تومان به فروش رفت.

در این میان، سمند سورن پلاس EF ۷ بنزینی مدل ۱۴۰۲ در حدود ۶۷۵ میلیون تومان قیمت خورد. شاهین G اتومات CVT نیز ۸۴۵ میلیون تومان به فروش رفت.

گفتنی است، کوییک GX L دنده‌ای ۳۵۹ میلیون تومان بود. کوییک R پلاس اتوماتیک هم به قیمت ۵۰۰ میلیون تومان به فروش رفت.

شما در جدول زیر می‌توانید قیمت انواع خودرو در بازار آزاد تهران را مشاهده کنید:

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied