شمانیوز
شما نیوز

کوین یامگا

کوین یامگا لحظاتی قبل به اتاق عمل رفت | این حیاتی ترین عمل است

کوین یامگا برای سرنوشت ساز ترین عمل بینایی خود به اتاق عمل رفت.

کوین یامگا لحظاتی قبل به اتاق عمل رفت | این حیاتی ترین عمل است

به گزارش شما‌نیوز: کوین یامگا برای بینایی اش لحظاتی قبل مجددا به اتاق عمل رفت. کوین یامگا این عمل حساس را هم باید پشت سر بگذارد. می گویند این عمل کوین یامگا بسیار سرنوشت ساز است. بینایی کوین یامگا تا حد زیادی به این عمل بستگی دارد. کوین یامگا تا ساعاتی دیگر از اتاق عمل خارج می شود.

 ستاره فرانسوی- کامرونی استقلال که چند هفته‌ای است درگیر حادثه‌ بازگرداندن بینایی چشم چپ خودش بعد از برخورد با امید حامدی‌فر در تمرین آبی‌پوشان است، امروز جراحی‌ای طولانی را پشت سر خواهد گذاشت.

یامگا بعد از مصدومیت شدیدی که برایش پیش آمد، سه عمل جراحی را پشت سر گذاشت و پزشکان تلاش زیادی کردند تا بتوانند هرچه سریع‌تر بهبودی و بینایی را به او بدهند. منتهی بر اثر ضربه‌ای که به چشمش خورده او باید مراحل درمانی خود را ادامه بدهد.

ستاره فرانسوی- کامرونی استقلال بعد از انجام چند عمل جراحی، به فرانسه رفت تا با برخی پزشکان فرانسوی چشم مشورت کند. در پاریس اما پزشکان به او اعلام کردند که به تهران برگردد و بهتر است که جراحی مهم بعدی را هم در ایران انجام بدهد.

از این رو یامگا که بامداد امروز (جمعه) به تهران برگشته بود، امروز وارد اتاق عمل شد تا طولانی‌ترین و مهم‌ترین جراحی را روی چشم خودش انجام بدهد.

به گفته پزشکان جراحی امروز یامگا چند ساعت ادامه خواهد یافت؛ این چهارمین جراحی روی چشم چپ یامگا است که البته مهم‌ترین آنها نیز محسوب خواهد شد.

استقلالی‌ها امیدوارند که این جراحی موفقیت‌آمیز باشد و هرچه سریع‌تر بینایی کامل یامگا برگردد و او بتواند سلامتی‌اش را به طور کامل به دست بیاورد.

با وجود اینکه همچنان امیدواری‌هایی برای بهبودی چشم ستاره فرانسوی استقلال وجود دارد، اما او قطعا در فصل جاری دیگر نمی‌تواند برای تیمش بازی کند و همان‌طور که جواد نکونام هم چند روز قبل اعلام کرد، فصل برای ستاره کامرونی- فرانسوی استقلال تمام شده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied