شمانیوز
شما نیوز

آموزش و پرورش | آزمون آموزش و پرورش

متقاضیان عجله کنند| مهلت ثبت‌نام در آزمون آموزش و پرورش تمدید شد

مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزگاری، دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ وزارت آموزش و پرورش تا ساعت ۲۴ امروز (پانزدهم بهمن) تمدید شد.

 متقاضیان عجله کنند| مهلت ثبت‌نام در آزمون آموزش و پرورش تمدید شد

به گزارش شمانیوز: آزمون آموزش و پرورش با مهلت محدود تمدید شد. متقاضیان تا ساعت ۲۴ امروز فرصت ثبت نام آزمون آموزش و پرورش را دارند. در حالی که پیش از این اعلام شده بود که دیروز (چهاردهم بهمن ماه) آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون  آموزش و پرورش در رشته‌های شغلی آموزگاری، دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ است، اما با صدور اطلاعیه اصلاحی جدیدی این زمان تمدید و مهلت نام نویسی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا ساعت ۲۴ امروز پانزدهم بهمن ماه اعلام شده است.

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه مشاغل آموزگاری، دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ در تاریخ نهم بهمن و اطلاعیه اصلاحی دیگر به تاریخ یازدهم بهمن امسال، ضمن اعلام اصلاحات دفترچه راهنمای مذکور از سوی وزارت آموزش و پرورش، به اطلاع متقاضیان می‌رساند با توجه به اصلاحات اعلام شده در دو مرحله، مهلت ثبت نام تا روز یکشنبه پانزدهم بهمن ۱۴۰۲ تمدید می‌شود.

داوطلبان می‌توانند تا تاریخ ذکر شده با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحیه‌های اول و دوم, برای ثبت‌نام اقدام کنند.

ضمناً با توجه به اصلاحیه‌های اعلام شده مقرر شد امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شود؛ بر این اساس آن دسته از متقاضیانی که قبلاً در این آزمون ثبت نام کردند و یا تا پایان روز یکشنبه (پانزدهم بهمن) نسبت به ثبت نام اقدام می‌کنند، می‌توانند در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات خود تا روز دوشنبه (شانزدهم بهمن) اقدام کنند.

لازم به ذکر است مهلت ثبت نام اعلام شده که پانزدهم بهمن ۱۴۰۲ است، به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied