شمانیوز
شما نیوز

آلودگی هوا

آلودگی هوا در تهران تشدید شد| هشدار به گروه های حساس

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، وضعیت هوای تهران در شرایط ناسالم و به رنگ نارنجی است همچنین آلودگی هوا تشدید شده و تداوم یافته است.

آلودگی هوا در تهران تشدید شد| هشدار به گروه های حساس
به گزارش شما نیوز، وضعیت آلودگی هوا در تهران پس از بارش برف و باران به حد نرمال رسیده بود و تهران پس از مدت ها دست و پنجه نرم کردن با آلودگی هوا روزهای پاک از نظر شاخص های آلایندگی را تجربه کرد اما شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد: امروز شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۱۱۰قرار گرفته و آلودگی هوا تداوم یافته و تشدید شده است. بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۱۱۰ قرار گرفته و وضعیت هوای تهران در شرایط ناسالم و به رنگ نارنجی است. همچنین آلودگی هوا تشدید شده و تداوم یافته است.
 
همچنین این شاخص در ۲۴ ساعت گذشته میانگین بر روی عدد ۱۰۷ قرار گرفته بود و وضعیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس بود.شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۱۰۵ قرار گرفته و هوا دوباره آلوده شده است.

تهران از ابتدای سال ۹ روز هوای پاک، ۲۰۹ روز هوای قابل قبول، ۹۱ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه و ۱۲ روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.

این در حالی است که تهران در مدت مشابه سال پیش ۳ روز هوای پاک، ۱۵۹ روز هوای قابل قبول، ۱۲۳ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه و۳۲ روز هوای ناسالم برای همه افراد ۲ روز هوای بسیار ناسالم و ۲ روز هوای خطرناک داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied