شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

قتل هولناک با کلت کمری |دستگیری قاتل مسلح بعد از 2 ماه زندگی مخفیانه

پلیس ایرانشهر از دستگیری قاتل شهروندی پس از دو ماه زندگی مخفیانه خبر داد.

قتل هولناک با کلت کمری |دستگیری قاتل مسلح بعد از 2 ماه زندگی مخفیانه

به گزارش شمانیوز، درگیری و قتل بخشی از اخبار حوادث را تشکیل می‌دهد. در طول روز اخبار حوادث مختلفی در تهران و سایر استان‌های کشور اعلام می‌شود. اختلافات قبلی علت و انگیزه قتل در اخبار حوادث بوده است.

سرهنگ مهدی رشنودی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر قتل شهروندی در یکی از روستاهای شهرستان ایرانشهر، بلافاصله اکیپی از کارآگاهان پلیس با حضور در صحنه جرم، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی در ادامه افزود: در بررسی های اولیه کارآگاهان پلیس و طی تحقیقات میدانی در محل مشخص شد که سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو 405 به سمت فردی با اسلحه کلت کمری تیراندازی کردند و سریع قبل از حضور ماموران از صحنه جرم متواری شدند.

سرهنگ رشنودی با اشاره به این که قاتل به همراه همدستانش به روستاهای اطراف شهرستان متواری شده بودند، افزود: چند روز قبل با اقدامات پلیسی سرنخ هایی از قاتل فراری در یکی از محلات شهرستان ایرانشهر به دست آمد که بلافاصله تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس به محل اختفاء این قاتل فراری اعزام و متهم مورد نظر را شناسایی و تحقیقات تخصصی خود را برای دستگیری او آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر بیان داشت: با تلاش کارآگاهان پلیس در عملیاتی پلیسی قاتل و دو همدستش پس از دو ماه فرار و زندگی مخفیانه دستگیر و یک قبضه سلاح کلت کمری به کاربرده شده در قتل، کشف گردید.

وی با اشاره به اعتراف متهم به قتل افزود: اختلافات قبلی علت و انگیزه قتل بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied