شمانیوز
شما نیوز

فروش سئوالات کنکور

باند فروش سئوالات کنکور در فضای مجازی شناسایی و دستگیر شدند

عوامل کلاهبرداری از طریق فروش سوالات کنکور و نهایی در فضای مجازی شناسایی و دستگیر شدند.

 باند فروش سئوالات کنکور در فضای مجازی شناسایی و دستگیر شدند
به گزارش شمانیوز، فرمانده انتظامی مرند از شناسایی و دستگیری ۲ نفر به جرم کلاهبرداری از طریق فروش سوالات کنکور و نهایی در فضای مجازی خبر داد. علی اسدیان امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر اعلام پلیس فتا شهرستان مرند مبنی بر اینکه یک نفر آقا با همدستی یک خانم اقدام به ایجاد یک کانال در فضای مجازی و فروش سوالات کنکور و نهایی می‌کرده و از حاصل فروش سوالات اقدام به خرید سکه و طلا می‌نمودند توسط ماموران انتظامی شهرستان در حین خرید طلا وسکه شناسایی و دستگیر شدند.

وی عنوان کرد: در بازرسی از محل سکونت متهمین تعداد ۳۶ قطعه سکه طلا، یک عدد زنجیر طلا، چهار عدد گوشواره طلا و مبلغ ۱۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال حاصل فروش سئوالات کنکور و تجهیزات الکترونیکی مربوطه کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی مرند اظهار داشت: با توجه به اینکه سئوالات کنکور و سئوالات آزمون نهایی تا لحظه برگزاری آزمون در قرنطینه هستند ادعای دسترسی به سئوالات توسط سودجویان صرفاً با هدف کلاهبرداری بوده و لذا از شهروندان تقاضا داریم دقت لازم را در این زمینه داشته باشند و هیچ وجهی را حتی به عنوان بیعانه واریز نکنند و در صورت اطلاع از اینگونه کانال‌ها و افراد سودجو مراتب را در اسرع وقت به پلیس گزارش کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied