شمانیوز
شما نیوز

تیم ملی ایران

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران مقابل قطر را بخوانید| قلعه‌نویی ترکیب برنده را تغییر می‌دهد؟

در بازی امشب تیم ملی ایران مقابل قطر به نظر می رسد؛ امیر قلعه‌نویی مجبور است ترکیب برنده را تغییر دهد.

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران مقابل قطر را بخوانید| قلعه‌نویی ترکیب برنده را تغییر می‌دهد؟

به گزارش شمانیوز، تیم ملی ایران که توانسته مقابل حریفان سرسختی چون ژاپن به پیروزی برسد؛ امشب در دیداری نفس گیر به مصاف تیم ملی قطر می‌رود. تیم ملی ایران به نظر می رسد به طور حتم امشب مهدی طارمی را در اختیار دارد. تیم ملی ایران از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه در این مرحله به مصاف قطر خواهد رفت تا دومین فینالیست جام مشخص شود.

امیر قلعه نویی که در نشست خبری قبل از بازی امروز مقابل قطر در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا خبر از آمادگی بالای بازیکنان ایران داده بود، قصد دارد در این دیدار هم تغییراتی در ترکیب تیمش ایجاد کند.

سرمربی تیم ملی ایران با اشاره به شرایط بازیکنان این تیم تغییر در ترکیب اصلی تیمش را نسبت به بازی با ژاپن قطعی دانست و عنوان کرد: در بازی با قطر هم با توجه به تاکتیک حریف و همچنین خستگی بازیکنان تغییراتی را خواهیم داشت.

دیدگاهی که نشان می‌دهد تیم ملی ایران با توجه به پایان محرومیت مهدی طارمی و همچنین تغییر استراتژی تیم ملی ایران تغییراتی را خواهد داشت.

هر چند پیش بینی ترکیب تیم ملی با توجه به تفکرات امیر قلعه نویی دشوار است اما به نظر می‌رسد با توجه به شرایط موجود تیم ملی ایران در دیدار مرحله نیمه نهایی برابر قطر با ترکیب زیر به میدان برود:

علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، رامین رضائیان، احسان حاج صفی، سامان قدوس، سعید عزت الهی، امید ابراهیمی، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی و سردار آزمون.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied