شمانیوز
شما نیوز

پیش بینی قیمت دلار

پیش بینی قیمت دلار| برگشت دلار به کانال ۴۰ هزارتومان؟

اگر پیش بینی قیمت دلار برات مهمه این گزارش برای تو ست.

پیش بینی قیمت دلار| برگشت دلار به کانال ۴۰ هزارتومان؟

به گزارش شمانیوز: پیش بینی قیمت دلار برای افرادی که در بازار ها فعالیت دارند بسیار مهم است. البته پیش بینی قیمت دلار برای همه مردم اهمیت دارد. اما پیش بینی قیمت دلار کار آسانی نیست. در ادامه پیش بینی قیمت دلار را از زبان دبیرکل صرافان بخوانید. 

کامران سلطانی زاده، دبیرکل سابق کانون صرافان نیز در تازه‌ترین اظهارنظر درباره بازار ارز گفت: افزایش تعداد صرافی‌های دخیل در عرضه می‌تواند در کنترل بازار موثر باشد. همچنین افزایش سهم حضور صرافی‌های غیربانکی در عرصه سامانه نیما با توجه به وجود مازاد در عرضه این سامانه می‌تواند روند بازار را معکوس کرده وخریداران را بیشتر دست به عصا کند و همچنین فروشندگان را وادار به فروش کند.

سلطانی زاده ادامه داد: به طور حتم همه دلالان و خریدارن از ورود بانک مرکزی در این ایام برای مدیریت بازار مطمئن بودند ودست به عصا شدند.

وی تاکید کرد: بانک مرکزی در یک سال گذشته و برهه‌هایی که بازار ارز دچار نوسان شد با ورود به موقع و سریع و همچنین استفاده از ابزارهای کنترل بازار، با قدرت دلار را از کانال ۶۰هزارتومان به کانال ۴۹هزار تومان برگرداند و این تجربه‌ها نشان می‌دهد باز هم تحقق این اتفاق و برگشت نرخ ارز به سطوح قبلی دور از ذهن نخواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied