شمانیوز
شما نیوز

الهام حمیدی | چهره متفاوت الهام حمیدی

چهره متفاوت الهام حمیدی | کی باورش میشه این خانم الهام حمیدی باشه ؟

در خبر زیر عکسی از چهره متفاوت الهام حمیدی بازیگر ایرانی را مشاهده میکنید.

 چهره متفاوت الهام حمیدی | کی باورش میشه این خانم الهام حمیدی باشه ؟

به گزارش شمانیوز :عکسی از  چهره متفاوت الهام حمیدی را مشاهده خواهید کرد.  الهام حمیدی بازیگر ایرانی است که در زمینه مدلینگ و تبلیغات نیز فعال است. الهام حمیدی در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده است اما اوج شهرتش مربوط به سریال مسافری از هند است.  الهام حمیدی جز بازیگران تقریبا بی حاشیه محسوب میشود. در ادامه عکس  چهره متفاوت الهام حمیدی را مشاهده میکنید.

الهام حمیدی

زندگی نامه  الهام حمیدی

خانم حمیدی می گوید از اول دبستان چند کلاس بازیگری رفته و اولین بار در سن ۷ سالگی جایزه بازیگری در منطقه را دریافت کرده است.

الهام حمیدی در سال ۱۳۷۹ یک ترم در کلاس‌های بازیگری شرکت کرد و در همان کلاس‌ها برای بازی در فیلم «آوایی در گلستان» به کارگردانی رامین لباسچی انتخاب شد. وی در اوایل دهه ۸۰ به سرعت مورد توجه بینندگان قرار گرفت.

خانم حمیدی اولین بار در سریال آتش و شبنم به کارگردانی محمد ابراهیم سلطانی فر که بین سالهای ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۲ ساخته شد ایفای نقش کرد.

پس از بازی در سریال پر بیننده مسافری از هند ساخته قاسم جعفری و بازی در فیلم خیلی دور خیلی نزدیک به کارگردانی رضا میرکریمی نامش بر سر زبان ها افتاد.

اکثر نقش های خانم حمیدی مشابه هم بوده اند. وی می گوید بازی در نقش های منفی را دوست ندارد، اما به کارهای طنز علاقمند است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied