شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس

مدافع پرسپولیس به کی لیگ می‌رود| کدام بازیکن قصد جدایی از پرسپولیس را دارد؟

وحدت هنانوف، مدافع پرسپولیس به زودی در مورد پیشنهاد از کی لیگ تصمیم‌گیری می‌کند.

مدافع پرسپولیس به کی لیگ می‌رود| کدام بازیکن قصد جدایی از پرسپولیس را دارد؟

به گزارش شمانیوز، تیم پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات توانست بازیکنان خوبی را جذب کند. اگر چه جذب بازیکنان در تیم پرسپولیس با حاشیه‌هایی هم همراه بود. پرسپولیس با سرمربی جدیدش باید برای برخی بازیکنان تصمیم‌گیری کند. بعد از جذب اوستون اورونوف فهرست خارجی تیم پرسپولیس در فصل جاری تکمیل شده و این تیم باید یکی از بازیکنان خارجی یا لژیونر خود را کنار بگذارد.

این فصل اگرچه تعداد سهمیه بازیکن خارجی به ۶ نفر افزایش یافته اما با گنجاندن بازیکنان لژیونر در این لیست، عملا محدودیتی دیگر برای باشگاه‌ها ایجاد شده است. به این ترتیب تیم فوتبال پرسپولیس با جذب حسین کنعانی و شهاب زاهدی دو سهمیه خود را به این شکل استفاده کرده و چهار سهمیه دیگر در اختیار وحدت حنانوف، نبیل باهویی، گیورگی گولسیانی، اوستون اورونوف و عبدالکریم حسن قرار دارد.

بنابراین سرخپوشان باید یکی از این نفرات را کنار بگذارند. نبیل باهویی نامی است که بیشتر از سایرین در لیست جدایی قرار داده می‌شود، اما نکته مهم در مورد او این است که پرسپولیس باید رقمی را به این بازیکن پرداخت کند تا او از تیم برود. اما وحدت هنانوف که پیشنهادی جالب از لیگ کره گرفته، حاضر است برای دریافت رضایتنامه مبلغی را هم پرداخت کند و از تیم برود.

همین موضوع باعث شده تا در باشگاه پرسپولیس احتمال حفظ نبیل به وجود بیاید. او هم‌اکنون در تمرینات حضور دارد و در بازی دوستانه هم شرکت کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied