شمانیوز
شما نیوز

علی دایی| دختر علی دایی

واکنش تند یک سایت خبری به حجاب دختر علی دایی| در جمهوری اسلامی عده‌ای مصونیت‌های آهنین دارند

یک سایت خبری به حجاب دختر علی دایی در برنامه عادل فردوسی‌پور واکنش نشان داد و آن را هنجارشکنانه دانست.

واکنش تند یک سایت خبری به حجاب دختر علی دایی| در جمهوری اسلامی عده‌ای مصونیت‌های آهنین دارند

به گزارش شمانیوز، حضور دختر علی دایی در یکی از برنامه های اینترنتی در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرد. علی دایی در این برنامه اعلام کرده بود که ممنوع المعامله است. رجانیوز نوشت: روز شنبه نورا دایی دختر علی دایی، در برنامه عادل فردوسی‌پور «بدون حجاب» حاضر شد. این حضور هنجارشکنانه دخترِ علی دایی در برنامه فردوسی‌پور حواشی بسیاری به همراه داشت و باعث خشم افکار عمومی و جامعه مومنین شد.

باوجود اینکه تیم برنامه‌ساز «فوتبال ۳۶۰» و عادل فردوسی‌پور از قواعدها و چارچوب‌های برنامه‌سازی در فضای مجازی باخبر هستند اما آگاهانه بستر حضور هنجارشکنانه دخترِ علی دایی را فراهم کرده‌اند؛ البته این اقدام تیم‌ برنامه‌ساز «فوتبال ۳۶۰» را می‌توان در راستای تلاش برای دیده شدن عادل فردوسی‌پور تحلیل کرد. به‌خصوص که در برنامه‌های قبلی فردوسی‌پور نیز بیشتر از آن که مسائل ورزشی و فوتبالی این برنامه اثرگذار باشند، حواشی سیاسی، فرهنگی و اجتماعی آن بحث برانگیز بوده‌اند. 

در این میان اما نوع رویکرد دستگاه قضا نسبت به این هنجارشکنی آشکار قابل تامل است!‌ سوالی که این روزها مدام در افکار عمومی مطرح می‌شود این است که «اگر به‌جای دختر علی دایی، یک فرد عادی کشف حجاب کرده بود باز هم هیچ برخورد قهری و قضایی‌ای با او صورت نمی‌گرفت؟». بنظر می‌رسد عدم بخورد قضایی با دختر علی دایی و عادل فردوسی‌پور تاثیر مخربی بر افکار عمومی و جامعه مومنین خواهد گذاشت؛ چراکه غیرمستقیم این گزاره که «در جمهوری اسلامی عده‌ای مصونیت‌های آهنین دارند» تایید و تقویت می‌شود!

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی