شمانیوز
شما نیوز

مهدی تاج| تیم ملی فوتبال ایران

مهدی تاج: ضعف‌های تیم ملی فوتبال جدی است| از جوان‌گرایی استقبال می‌کنم

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه یکسری ضعف‌های تیم ملی جدی است، گفت: به هر حال فدراسیون فوتبال از صحبت‌های قلعه‌نویی مبنی بر جوان‌گرایی استقبال می‌کند.

مهدی تاج: ضعف‌های تیم ملی فوتبال جدی است| از جوان‌گرایی استقبال می‌کنم

به گزارش شمانیوز، بعد از حضور تیم ملی فوتبال در جام ملت‌های آسیا و حذف در نیمه نهایی کادر فنی نیز در آماج اعتراضات قرار گرفتند. در این میان عده ای منتظر بودند تا مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در این خصوص واکنش نشان دهد. اما مهدی تاج تا امروز سکوت کرده بود. مهدی تاج درباره نتایج تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های ۲۰۲۳ اظهار داشت: امروز بیشتر دنبال آن هستم که در راهپیمایی شرکت کنم. به هر جهت فوتبال است دیگر؛ اتفاقات مهمی در آن می‌افتد. احساسم این است که این تیم پتانسیل قهرمانی داشت؛ ارزیابی‌ام این است که این تیم با این پشتیبانی و برنامه‌ریزی که شده بود، قابلیت قهرمانی داشت.

وی افزود: دیگر ما باید برای آینده سعی و تلاش کنیم. به هر جهت یکسری ضعف‌های جدی است. به هر حال فدراسیون فوتبال از صحبت‌های قلعه‌نویی مبنی بر جوان‌گرایی استقبال می‌کند. ما هم در نظر داریم تیم یک مقدار جوان شود. منتظر برنامه اجرایی قلعه‌نویی هستیم تا ببینیم با چه رویه‌ای می‌خواهد این موضوع را اجرایی و به رفتار تبدیل کند.

رئیس  فدراسیون فوتبال تصریح کرد: از کادر ایرانی راضی هستم و از این بابت خاطرجمع هستم که اتفاق خوبی می‌افتد. به علاوه این‌که ژاپن هم حذف شد اما سرمربی خودش را ابقا کرد و البته آن‌ها برنامه‌های بزرگتری دارند. حتما با قلعه‌نویی ادامه خواهیم داد.

تاج در مورد لزوم اهمیت به فوتبال ساحلی ایران عنوان کرد: فوتبال ساحلی در دنیا یک مزیت است. باید در دنیا دنبال قهرمانی باشیم. فکر می‌کنم می‌توانیم اسپانیا را هم شکست بدهیم. علی نادری مربی ایرانی و فهیمی است.

وی راجع‌به آخرین وضعیت فوتبال بانوان و فوتسال کشور هم گفت: در بخش فوتبال بانوان هم وضع خوبی داریم، در فوتسال هم وضع‌مان عالی عالی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied