شمانیوز
شما نیوز

طالع بینی | طالع بینی روزانه

طالع بینی روزانه | متولدین این ماه ها بیشتر در معرض افسردگی هستند

در خبر زیر یک نوع طالع بینی براساس افسردگی ماه های مختلف سال را میخوانید.

طالع بینی روزانه | متولدین این ماه ها بیشتر در معرض افسردگی هستند

به گزارش شمانیوز :طالع‌بینی به فرآیند پیش‌بینی و پیش‌بینانه کردن آینده با استفاده از علم، هنر یا اعتقادات خاص اشاره دارد. افرادی که به طالع‌بینی علاقه‌مند هستند، از متدولوژی‌ها و روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند، از جمله استفاده از ستارگان، کارت‌ها، قرائت دست یا صورت و غیره. معتقدان طالع‌بینی معمولاً به این باورند که می‌توانند از این روش‌ها برای تشخیص و تفسیر علائم و نشانه‌هایی استفاده کنند. طالع بینی انواع مختلفی دارد. در ادامه یک طالع بینی براساس افسردگی ماه های مختلف سال را میخوانید. 

 

تیر

متولدین ماه سرطان یا تیر سخاوتمندترین و دلسوز ترین افراد نسبت به ماه های دیگر هستند. این تمایل طبیعی شان به شجاعت و دلاوری است که اغلب آن ها را به دردسر می اندازد. شجاعت آن ها در مقابل و حساسیت شان در درون، نشانه این است که به راحتی صدمه روحی می بینند.

صد در صدِ خودشان را ارائه می دهند و از دیگران هم همین انتظار را دارند. اگر این انتظار شان برآورده نشود، افسرده خواهند شد.

 

اسفند

دراماتیک ترین افراد اسفند ماهی ها هستند. این افراد از درون آشفتگی احساسی مداومی دارند. اصرار به خوشحال کردن دیگران شاخص ترین این احساسات است. این باعث می شود یک اسفند ماهی از اینکه کسی او را دوست ندارد و یا به او توجه نمی کند، خیلی غمگین شود. بروز ندادن احساسات برای متولدین اسفند ماهی که صدمه عاطفی می بینند، بسیار دشوار است.

متأسفانه، به همین دلیل است که مردم از اسفند ماهی هایی که انقدر حساس و نیازمند توجه هستند، حذر می کنند. از آن جا که متولدین این ماه به خاطر بیش از حد عاطفی بودن شان سخت‌تر می توانند به شرایط عادی برگردند، بیشتر اوقات احساس تنهایی می کنند.

 

آبان

متولدین آبان بسیار متمرکز، باانگیزه، با اعتماد به نفس و شجاع هستند. با این حال این افراد بسیار وفادار و راستگو می باشند. آن ها به کسانی که دوست شان دارند خیانت نمی کنند، و این دقیقا همان چیزی است که در مقابل انتظار دارند. این میزان از حساسیت آن ها را به یکی از افسرده‌ترین افراد تبدیل می کند. صفت دیگری که می تواند آنها را اذیت کند؛ این است که وقتی از نظر عاطفی صدمه می بینند، آن را ابراز نمی کنند. آن ها با اینکه ظاهر قوی از خودشان نشان می دهند، غم را در خودشان می ریزند و در سکوت رنج می کشند.

طالع بینی

دی

دی ماهی ها احساسات لطیفی دارند و خیلی زود صدمه می بینند. بدترین قسمتش این است که آن ها نشان نمی دهند غمگین هستند. غم و اندوه آنقدر در قلب شان نفوذ پیدا می کند که به غار تنهایی می روند. با وجود شلوغ بودن دور و برشان، در قلبشان احساس تنهایی می کنند که باعث می شود تبدیل به افسرده‌ترین افراد شوند.

 

مهر

متولدین ماه مهر هیچ حد و مرزی نمی شناسند. از همه مهم تر این افراد می‌دانند که چطور دیگران را رها و فراموش کنند و به زندگیشان ادامه بدهند. آن ها به گذشته شان فکر نمی کنند و می توانند خیلی راحت با شرایط سازگار شوند. بله، آنها بسیار متعادل، احساسی و سخاوتمند هستند، اما می‌دانند که چه زمانی برای منافع شان جلوی خودشان را بگیرند. میزان تعادل است که باعث می شود متولدین این ماه نسبت به بقیه خیلی افسرده نباشند. مهم نیست کسی سعی کند آن ها را نادیده بگیرد یا ناراحت کند، آنقدر مثبت نگرند که هیچ وقت در زندگی تنها نمی مانند.

 

خرداد

متولدین خرداد دوست دارند زندگی شان در کامل ترین حالت ممکن باشد. هیچ مرزی نمی تواند آنها را از خوش بین بودن باز دارد. آن ها جز افرادی هستند که افسردگی خیلی برایشان تعریف نشده است.

این طور نیست که خردادی ها به دیگران اهمیت ندهند، بلکه به این معناست که آن ها بیشترین اهمیت را به احساسات خودشان می دهند. آنقدر پر از امید و انرژی مثبت هستند که بلافاصله می توانند روحیه همه اطرافیان را بالا ببرند.

 

مرداد

هیچ کس نمی تواند کاری کند که یک مرداد ماهی احساس کند چیزی کم دارد. آن ها ارزش خودشان را می‌دانند و کاملا از قدرت شان آگاه هستند. یک مرداد ماهی برای رهبری به دنیا می آید، نه برای پیروی. آنها با اعتماد به نفس ترین افراد جهان هستند. غیر ممکن است بتوانید فریب شان بدهید و آنها را افسرده کنید. به خاطر داشته باشید، اگر بخواهید مرداد ماهی ها را اذیت کنید، برای این که از زندگی شان به بیرون بیندازنتان، درنگ نمی کنند.

 

آذر

آذر ماهی ها یکی از شادترین افراد هستند. این افراد برای احساسات دیگران ارزش قائل هستند، اما نه به قیمت احساسات خودشان. آن ها هر چه بگیرند پس می دهند، این چیز می تواند عشق باشد. اگر به آن ها وفادار باشید در عوض نسبت به شما وفادار خواهند ماند اما اگر صادق نباشید و اعتمادشان را از بین ببرید، سریع از شما فاصله می گیرند. برای آذر ماهی ها خیلی افسردگی معنایی ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied