شمانیوز
شما نیوز

تیم ملی فوتبال ایران

ادعای جالب رسانه قطری| تیم ملی فوتبال ایران و قطر بهترین‎‌های دنیا در سال 2024

رسانه قطری «استاد الدوحه» تیم‌های ملی فوتبال ایران و قطر را بهترین تیم‌های دنیا در سال ۲۰۲۴ اعلام کرد؛ بعد از آن‌ها سه تیم ملی دیگر ژاپن، ساحل عاج و اردن با ۵ برتری در رتبه دوم قرار دارند.

ادعای جالب رسانه قطری| تیم ملی فوتبال ایران و قطر بهترین‎‌های دنیا در سال 2024

به گزارش شمانیوز، حضور تیم ملی فوتبال ایران در بازی های جام ملت های آسیا اگرچه در ایران با حواشی همراه بود . اما به نظر می رسد این بازی هنوز برای قطری ها تمام نشده و هر روز درباره تیم ملی فوتبال ایران نظر متفاوتی می دهند. رسانه قطری استاد الدوحه در گزارشی به تمجید از تیم ملی فوتبال ایران پرداخت و اعلام کرد که یوزها در کنار تیم ملی قطر بهترین تیم‌های ملی دنیا از لحاظ آماری تا به اینجا سال ۲۰۲۴ هستند. شاگردان امیر قلعه‌نویی تا به اینجا سال ۸ دیدار را برگزار کردند که حاصل کار آن چهار برد در جام ملت‌ها به غیر از برتری در ضربات پنالتی مقابل سوریه بود و در ۲ دیدار دوستانه نیز قبل از شروع این رقابت‌ها نیز به برتری دست پیدا کرد.

همچنین تیم ملی قطر نیز با ۶ برتری در جام ملت‌ها به غیر از برتری در ضربات پنالتی مقابل ازبکستان در کنار تیم ملی ایران به عنوان بهترین تیم دنیا در سال ۲۰۲۴ از لحاظ برتری اعلام شد. بعد از آن‌ها سه تیم ملی دیگر ژاپن، ساحل عاج و اردن با ۵ برتری در رتبه دوم قرار دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied