شمانیوز
شما نیوز

دریاچه ارومیه

خبرهای خوب از احیای دریاچه ارومیه

گام دوم احیای دریاچه ارومیه آغاز شده است و امیدواریم وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و نیرو به وظایف خودشان عمل کنند و دریاچه روزهای خوبی را شاهد باشد.

خبرهای خوب از احیای دریاچه ارومیه
به گزارش شما نیوز، سلاجقه گفت: در بحث احیای دریاچه ارومیه قبلا با کشورهای مختلف از جمله ژاپن همکاری شده بود ولی درحال حاضر همکاری نداریم.علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره احیای دریاچه ارومیه گفت: در بحث احیای دریاچه ارومیه قبلاً با کشورهای مختلف از جمله ژاپن همکاری شده بود ولی در زمان حاضر خودمان کار را به پیش می‌بریم.

وی افزود: گام دوم احیای دریاچه ارومیه آغاز شده است و امیدواریم وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و نیرو به وظایف خودشان عمل کنند و دریاچه روزهای خوبی را شاهد باشد. تمام تالاب‌های اقماری دریاچه نیز با تلاش همکارانسلاجقه گفت: در بحث دریاچه ارومیه قبلا با کشورهای مختلف از جمله ژاپن همکاری شده بود ولی درحال حاضر همکاری نداریم.

علی سلاجقه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره احیای دریاچه ارومیه گفت: در بحث دریاچه ارومیه قبلاً با کشورهای مختلف از جمله ژاپن همکاری شده بود ولی در زمان حاضر خودمان کار را به پیش می‌بریم.

وی افزود: گام دوم احیای دریاچه ارومیه آغاز شده است و امیدواریم وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و نیرو به وظایف خودشان عمل کنند و دریاچه روزهای خوبی را شاهد باشد. تمام تالاب‌های اقماری دریاچه نیز با تلاش همکاران بنده و بارش‌های اخیر از وضعیت آب و پوشش گونه جانوری مناسبی برخوردار هستند.

  بنده و بارش‌های اخیر از وضعیت آب و پوشش گونه جانوری مناسبی برخوردار هستند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied