شمانیوز
شما نیوز

یارانه

(ویدئو) چرا یارانه بهمن ۱۴۰۲ واریز نشد؟

یارانه مرحله ۱۵۶ بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار دهک‌های اول تا سوم کل کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه قابل برداشت است.

(ویدئو) چرا یارانه بهمن ۱۴۰۲ واریز نشد؟

به گزارش شمانیوز؛ یارانه آبان تغییر می‌کند. دهک‌های یارانه‌بگیر چه زمانی به‌روزرسانی می شود توزیع یارانه طبق دهک‌ های یارانه بگیر  انجام می‌شود. اما با توجه به اینکه ممکن است درآمد خانوارها تغییر کند این دهک‌بندی هر چند وقت یک بار بازبینی می‌شود و معیار آن چیست؟ با تغییر دهک بندی خانوارها یارانه نقدی و کالابرگ الکترونیکی وارد مرحله تازه ای می شود و تغییراتی کم یا زیاد می شود.

(ویدئو) چرا یارانه بهمن ۱۴۰۲ واریز نشد؟

یارانه مرحله ۱۵۶ بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار دهک‌های اول تا سوم کل کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه قابل برداشت است. اما هنوز یارانه برخی واریز نشده است همین باعث شده است تا سرپرستان به دنبال دلیل واریز نشدن یارانه بهمن ۱۴۰۲ باشند. گفتنی است برای نظم بخشی هر چه بیشتر به پرداخت یارانه‌ها و مستمری‌های موضوع قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، از این ماه پرداخت یارانه‌ها تغییر کرده است. یارانه معیشتی دهک یک تا سوم ۲۵ هرماه و سایر یارانه بگیران روز ۳۰ هرماه واریز خواهد شد. گفتنی است رقم کالا برگ از بهمن تا اردیبهشت سال آینده ۱۲۰ هزارتومان به ۲۲۰ هزارتومان افزایش پیدا کرده است.

جهت مشاهده کلیپ های بیشتر صفحه پربازدید های اینستاگرام را ببینید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied