شمانیوز
شما نیوز

(ویدئو) تبلیغ هادی چوپان برای کوروش کمپانی | هادی چوپان به دردسر بزرگ افتاد

(ویدئو) تبلیغ هادی چوپان برای کوروش کمپانی | هادی چوپان به دردسر بزرگ افتاد

از روز گذشته خبر فرار شبانه مدیر کوروش کمپانی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن می باشد که سلبریتی های بسیاری از جمله هادی چوپان، صادق بوقی و... برای این مجموعه تبلیغات کرده اند.

به گزارش شمانیوز: از روز گذشته خبر فرار شبانه مدیر کوروش کمپانی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن می باشد که سلبریتی های بسیاری از جمله هادی چوپان، صادق بوقی و... برای این مجموعه تبلیغات کرده اند.

الهام حمیدی با انتشار یک استوری از تبلیغی که برای این مجموعه انجام داده بود عذر خواهی کرد. اما در کمال ناباوری برخی سلبریتی ها از جمله محسن افشانی با انتشار یک فیلم در اینستاگرامش با حالتی وقیحانه گفت: به من چه.... من فقط برای تبلیغ رفتم! که این حرف با واکنش تند از طرف مردم رو به رو شد.

پلیس تهران از ورود به پرونده کوروش کمپانی و دستگیری همدست این مجموعه خبر داد.

کوروش کمپانی

 

ویدیوهای تبلیغ کنندگان کوروش کمپانی

هادی چوپان، احمد ایراندوست، شاهین صمدپور، صادق بوقی، محسن افشانی، اکبر عبدی، امیر علی اکبری، فاطمه گودرزی، دنیا جهانبخت، معین فرجی، خواهران منصوریان، بهرنگ علوی، مرتضی پورعلی گنجی، محسن ابراهیم زاده، هادی ساعی، کنعانی زادگان، حمید لولایی، منوچهر هادی، الهام حمیدی، نیلوفر بهبودی، یوسف تیموری، حسن ریوندی، رضا شفیعی جم، سیدجوادهاشمی، نیوشا ضیغمی، علیرضا بیرانوند، محمد معماریان، مائده علیزاده، آرش رضاوند و متین ستوده شماری از مهم‌ترین چهره‌هایی هستند که به تبلیغ شرکت پانزی کوروش کمپانی پرداختند؛ تبلیغاتی که هنوز مشخص نیست با تبادل چه میزان پول انجام شده است. کوروش کمپانی به محض متواری شدن گردانندگانش، ویدیوهای این اشخاص را پاک کرد. 

ورود پلیس به پرونده «کوروش کمپانی»

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از ورود این پلیس به پرونده «کوروش کمپانی» خبر داد.

سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه در پی تبلیغات خارج از ضوابط و پایین تر از قیمت بازار شرکتی با عنوان  «کوروش کمپانی» برای فروش گوشی تلفن همراه، مراتب در دستور کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار داده شد، افزود: با بررسی های صورت گرفته مشخص شد که اعضای این شرکت با تبلیغات گسترده و سوءاستفاده از برخی چهره های شناخته شده (سلبریتی‌ها) با تبلیغ فروش گوشی تلفن همراه به قیمت پایین با دریافت مبالغی با وعده تحویل ۴۵ روزه اقدام به ثبت نام از شهروندان کرده اند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اینکه متهم اصلی این پرونده قبل از تشکیل پرونده متواری شده است، عنوان کرد: با اقدامات صورت گرفته یکی از اعضای اصلی این شرکت بازداشت و دو نفر دیگر تحت تعقیب می باشند و با هماهنگی دستگاه قضایی تمام اموال متهم اصلی پرونده توقیف شد.

رحیمی با اشاره  به اینکه متاسفانه در جریان فعالیت این شرکت برخی افراد سرشناس و شناخته شده اقدام به تبلیغ برای این شرکت کرده اند که به اتهامات آنان هم رسیدگی خواهد شد، بیان داشت: افرادی که اقدام به ثبت نام گوشی از این شرکت کرده اند با به همراه داشتن مدارک و مستندات خود به منظور تشکیل پرونده و انجام اقدامات بعدی پلیس امنیت اقتصادی فراجا واقع در ابتدای مرزداران مراجعه کنند.

رحیمی افزود: راه اندازی پلیس امنیت اقتصاد دیجیتال به ما این امکان را می دهد که با رصدهای صورت گرفته مانع از فعالیت  مجرمان در این حوزه شویم.

 

همدست «کوروش کمپانی» دستگیر شد

یک منبع آگاه اطلاع داد که همدست مالک کوروش کمپانی که پدر فرد متواری است دستگیر و تحویل مقام قضایی شده است.

این منبع آگاه بیان کرد: مالک اصلی پیشتر قبل از اینکه هرگونه پرونده انتظامی و یا قضایی برای آن تشکیل شود متواری بوده و از او ردی در دسترس نبوده است.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: اکنون مالک اصلی کوروش کمپانی تحت تعقیب قرار گرفته است و جزئیات این پرونده در روزهای آتی به زودی منتشر می‌شود.

شرکت کوروش کمپانی که در حوزه فروش موبایل فعالیت داشت، مدعی بود که گوشی موبایل آیفون را که بین 35 تا 40 میلیون تومان در بازار داد و ستد می‌شود را از طریق حذف واسطه ها به قیمت 20 میلیون تومان به دست مصرف کننده می‌رساند و در این رابطه در ماههای گذشته نیز تبلیغات گسترده ای را در فضای مجازی کلید زد.

این شرکت که در غرب تهران فعالیت داشت، برای جلب اعتماد مردم از چهره های مشهور و صاحب نام ورزشی و هنری نیز برای تبلیغات خود استفاده می‌کرد و تا حدودی موفق شد اعتماد شهروندان را جلب کند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • ناشناس

    امثال محسن افشانی اطلاق عنوان سلبریتی هم واسشون زیادیه

تبلیغات متنی