شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس

اوسمار در پرسپولیس کاره‌‎ای نیست| 5 بازیکن بزرگ پرسپولیس اوسمار را بازی می‌دهند

بازیکن اسبق پرسپولیس با بیان اینکه به نظر می‌رسد اوسمار در پرسپولیس هیچ کاره است و ۴، ۵ تن از بازیکنان بزرگ دارند او را بازی می‌دهند، گفت: این تیم اصلاً تیم اوسمار نبود.

اوسمار در پرسپولیس کاره‌‎ای نیست| 5 بازیکن بزرگ پرسپولیس اوسمار را بازی می‌دهند

به گزارش شمانیوز، مدیران پرسپولیس در تعطیلات نیم فصل، پس از استعفای یحیی گل محمدی «اوسمار لوس ویه‌را» دستیار برزیلی او را به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس معرفی کردند و علاوه بر آن اردوی ۱۰ روزه‌ای را در شهر دوبی برای اعضای تیم خود تدارک دیدند. تیم فوتبال پرسپولیس اکنون با حاشیه‌های زیادی روبه‌رو شده است.

رحیم یوسفی پیشکسوت تیم پرسپولیس، درباره شکست این تیم مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: باعث تاسف است که یک تیم مثل آلومینیوم اراک روی تک موقعیتی که داشت دروازه ما را باز می‌کند اما پرسپولیس این همه به در و دیوار می‌زند و نمی‌تواند دروازه حریف را باز کند. وقتی تیمی مثل پرسپولیس این همه توپ می‌برد ولی نمی‌تواند به گل تبدیل کند طبیعتاً یک گل بد هم می‌خورد.

وی درباره گلی که بیرانوند از فاصله دور دریافت کرد اظهار داشت: کدام دروازه‌بان عاقلی تا این اندازه از دروازه‌اش دور می‌شود! من که کارم دروازه بانی بوده این را می دانم چطور ممکن است او ندادند؟ ما از بیرانوند به عنوان یک دروازه‌بان بزرگ و ملی‌پوش بیش از این توقع داریم و نمی‌توانیم تصور کنیم که دروازه‌بانی با این همه تجربه چنین گلی بخورد.

یوسفی اضافه کرد: آقای بیرانوند زیادی غرور داشت و طوری جلو رفت که یعنی من هرجایی باشم می توانم توپ را مهار کنم. این وضعیت قابل قبول نیست. دروازه‌بان باید بیش از هر چیز محتاط رفتار کند و احتیاط را همیشه چاشنی کارش داشته باشد. ما از گلر بزرگی مثل بیرانوند توقع داریم اشتباهات اینگونه انجام ندهد.

یوسفی همچنین با اشاره به موقعیت‌های از دست رفته پرسپولیس در دیدار مقابل آلومینیوم اراک تأکید کرد: ما وقتی بازیکن خارجی می‌آوریم برای چیست؟ یعنی به او دلار می‌دهیم تا برایمان گل بزند نه اینکه در دو قدمی دروازه توپ را به بیرون بزند! از طرفی دیگر بازیکنان تیم هم آنطور که باید و شاید دقت عمل نداشتند و در زدن ضربات آخر به نوعی رفتار می‌کردند که در حد و اندازه بازیکنان پرسپولیس نبود.

بازیکن سال‌های گذشته پرسپولیس در این باره که تیم پرسپولیس با هدایت اوسمار را چطور ارزیابی کرده گفت: این تیم اصلاً تیم اوسمار نبود. مشخص است که او در این تیم هیچ کاره است و به نظرم چهار یا پنج تن از بازیکنان بزرگ پرسپولیس دارند او را بازی می‌دهند و خودشان هم از حضور این مربی در تیم راضی نیستند. فقط برای اینکه موقعیت خودشان خراب نشود به شکل مستقیم با او مخالفت نمی‌کنند.

یوسفی ادامه داد: اوسمار هر چقدر هم ضعیف باشد دیگر می‌تواند دست حریف را بخواند اما تیم پرسپولیس در بازی با آلومینیوم به شکلی بازی می‌کرد که به نظر می‌رسید بعضی‌ها نمی‌خواهند فوتبال همیشگی‌شان را ارائه بدهند. امیدوارم اشتباه کنم و در بازی بعد شرایط فرق کند اما ما چهارشنبه با تراکتور بازی داریم که این تیم هم می‌تواند کار دستمان بدهد. اگر قرار باشد این بازی را هم ببازیم دیگر باید قید قهرمانی را بزنیم.

منبع: خبرورزشی 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied