شمانیوز
شما نیوز

خودروهای وارداتی | قیمت خودروهای وارداتی

متقاضیان خودرو های وارداتی بخوانند| خبرخوش از واردات خودرو

مهدی تقدسی اعلام کرد پول های بلوکه شده مردم امروز آزاد میشود.

متقاضیان خودرو های وارداتی بخوانند| خبرخوش از واردات خودرو

به گزارش شمانیوز: طرح خودرو های وارداتی برای اکثریت مردم قابل اجرا نیست. خودرو های وارداتی را باید از سامانه یکپارچه ثبت نام کرد. 

مهدی تقدسی با اشاره به اینکه از امروز پول‌های بلوکه شده مردم در بانک‌های عامل برای ثبت‌نام خودروهای وارداتی رفع مسدودی می‌شود، اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سیستم بانکی نسبت به برداشت ۵۰۰ میلیون تومان خود اقدام کنند.

وی در خصوص اعلام نتایج ثبت‌نام خودروهای وارداتی نیز، گفت: پایش اطلاعات زمان بر است و احتمالاً طی چند روز آینده نتایج ثبت‌نام اعلام خواهد شد.

مدیر سامانه یکپارچه خودرو در رابطه با دور جدید فروش خودرو در سامانه نیز افزود: این هفته طرح فروش تعدادی از خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه اجرا خواهد شد البته هنوز جزئیات آن مشخص نشده و به محض نهایی شدن اطلاعیه آن منتشر می‌شود.

 بر اساس اطلاعیه سامانه یکپارچه از محل مازادِ خودروهای وارد شده، متقاضیان واجد شرایط در ماده ۴ دستورالعمل تنظیم بازار خودرو سواری (مصوبه جلسه ۵۴۳ شورای رقابت) می‌توانستند از (یکشنبه ١۵ بهمن‌ماه) تا ساعت ١٣ روز چهارشنبه (١٨ بهمن ماه) یکی از حساب‌های خود نزد شعب بانک‌های واجد شرایط اعلامی در سامانه را به نام خودرو وارداتی وکالتی و مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را در این حساب مسدود کنند. 

مهلت ثبت نام و انتخاب خودرو در این طرح تا ساعت ۱۵ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ بود.

تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied