شمانیوز
شما نیوز

استقلال| جواد نکونام

حکم حکومتی وزیر ورزش برای نکونام و خطیر| آشتی کنید!

حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه کمیته فنی راهکار خروج استقلال از بحران است، گفت: اگر کمیته فنی تشکیل نشود این هوادار است که لطمه می‌خورد.

حکم حکومتی وزیر ورزش برای نکونام و خطیر| آشتی کنید!

به گزارش شمانیوز، درگیری میان نکونام و خطیری این روزها در صدر اخبار مربوط به استقلال قرار گرفته است. به نظر می رسد که مشکلات میان سرمربی و مدیرعامل استقلال نه تنها قصد پایان یافتن ندارد بلکه هر روز وارد ابعاد جدیدی می شود. طرفین به شکل عجیبی با یکدیگر وارد چالش شده اند که قطعا در آینده مشکلات بزرگی را برای استقلال  به وجود می‌آورد.

حسن روشن با حضور در برنامه تلوزیونی نسبت به شرایط و اتفاقات باشگاه استقلال صحبت کرد و با گلایه‌هایی از سرمربی استقلال و گلایه شدیدتر از مدیرعامل این تیم راهکار خروج از بحران را تشکیل کمیته فنی و وساطت این کمیته در بین این دو نفر صحبت کرد.

حسن روشن در ابتدای صحبت‌های خود نسبت به مصاحبه‌ای که انجام داده و اعلام کرده که بهتر است نکونام استعفا کند گفت: من اصلا همچین مصاحبه‌ای نکردم و صحبت از استعفا هیچکدام از این دو نفر نبوده، الان شرایطی نیست که از این صحبت‌ها کرد، باید نشست و برنامه‌ها تنظیم کرد.

حسن روشن در ادامه راهکاری برای خروج استقلال از بحران مطرح کرد و گفت: ما به دستور آقای کیومرث هاشمی جلسه‌ای با هر دو نفر که می‌گفتند قهر کردند گذاشتیم، در حضور علی جباری و ایمان عالی با علی خطیر و جواد نکونام جلسه گذاشتیم و نشستیم صحبت‌هایشان را گوش کردیم و دیدیم که سو تفاهمی پیش آمده که نکونام می‌گوید یک بازیکن را می‌خواهم خطیر می‌گوید نه و در مقابل همین مسئله با درخواست خطیر و مخالفت نکونام همراه می‌شود، ما تصمیم گرفتیم که یک کمیته فنی که ما در باشگاه نداریم تشکیل شود و تصمیمات را بین این دو نفر کمیته فنی بگیرد و اجرا کند، هر دو طرف قبول کردند و خیلی خوب از این جلسه خارج شدند.

روشن در ادامه گفت: بعدها دیدیم که این کار انجام نشد و همچنان دو نفر از یکدیگر گلایه دارند، ما هم از آنها انتقاد کردیم که چرا وقت ما را گرفتید، کمیته فنی که در این باشگاه وجود ندارد باعث شده که این مشکلات ایجاد شود، خیلی راحت هم قابل حل شدن است و به نظر من نباید هیچکدام از آنها جدا شوند و باید به کارشان ادامه دهند،

وی افرود: فعلا در حال حاضر مدیریت کلان باشگاه بیشتر از هرجای دیگر به تیم لطمه زده است و شاید عمدی باشد، بخش دیگرش مدیریت داخل زمین است که آنها موفق شدند و قهرمان نیم فصل شدند، آوردن بازیکن یا نیاوردن بازیکن هم ربطی به این موضوع ندارد، یک بار این دو نفر آشتی کردند و خطیر کوتاهی کرد، خطیر می‌خواهد تصمیمات را خودش بگیرد و این درست نیست، ایشان باید بگذارد اختیاراتی که سرمربی دارد اجرا شود و بعدا اگر مشکلی بود به اتفاق همان کمیته فنی که قرار بود تشکیل شود انتقاداتش را انجام دهد.

حسن روشن در انتهای صحبت‌های خود با تاکید به تشکیل کمیته فنی گفت: تا موقعی که کمیته فنی تشکیل نشود و تصمیماتی گرفته نشود که این دو نفر که با هم خیلی خوب نیستند لطمه‌اش را فقط هوادار می‌خورد و این باشگاه درست نخواهد شد مگر اینکه یک کمیته فنی قوی تشکیل شود، نه اینکه پسرخاله دخترخاله‌شان را بیاروند، یک کمیته فنی با قرارداد در راستای منافع باشگاه استقلال تشکیل شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied