شمانیوز
شما نیوز

ارسلان مطهری

ضرر مالی بزرگ استقلال| ارسلان مطهری چقدر از آبی‌ها طلبکار است؟

ارسلان مطهری تمایلی به جدایی از استقلال نداشت اما در لیست مازاد قرار گرفت و حالا این تیم باید هزینه سنگینی برای مهاجم پیشین آبی‌پوشان پرداخت کند.

ضرر مالی بزرگ استقلال| ارسلان مطهری چقدر از آبی‌ها طلبکار است؟

به گزارش شمانیوز، حاشیه های استقلال این روزها تمامی ندارد. یکی از این حاشیه‌ها جدایی ارسلان مطهری از تیم استقلال، ارسلان مطهری البته تا پایان فصل با استقلال قرارداد داشت و از طرفی تمایلی هم به جدایی نداشت.

ارسلان مطهری که جزو خوب‌های استقلال طی سال‌های اخیر بوده، ناگهان در لیست مازاد نکونام قرار گرفت و از این تیم جدا شد. باشگاه استقلال برای ثبت قرارداد میلاد فخرالدینی مجبور بود با یکی از بازیکنان لیست مازاد نکونام فسخ کند و به صورت یک‌طرفهقرارداد مطهری با استقلال فسخ شد و این بازیکن نیم فصل دوم را در تیم دیگری توپ خواهد زد. مطهری طلب زیادی هم از باشگاهاستقلال دارد و حالا آبی‌ها باید پول این بازیکن را به صورت تمام و کمال پرداخت کنند.

نکته جالب توجه ماجرا اینجاست که مطهری اگر با تیمی قرارداد امضا کند و قرارداد نیم فصل دومش کمتر از قراردادش با استقلالباشد، باشگاه استقلال موظف خواهد بود که اختلاف رقم این دو قرارداد را به این بازیکن پرداخت کند. آنطور که شنیدیم ارسلان می‌‌خواهد دست به اقدام جالب توجهی بزند و با تیم جدیدش قرارداد ۱۰۰ میلیونی امضا کند.

در این صورت باشگاه استقلال باید چیزی حدود ۷ میلیارد و پانصد میلیون تومان به این بازیکن پرداخت کند. همچنین این بازیکن مبلغیدر حدود ۷ میلیارد تومان از استقلال طلب دارد و این باشگاه مجموعا چیزی حدود ۱۵ میلیارد تومان باید به مطهری پول بدهند. رقمی کهقابل توجه است و جدایی این بازیکن از استقلال هزینه زیادی را روی دست مدیران استقلال گذاشته است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied