شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

راز قتل عام خانوادگی کرمان فاش شد| کینه خواهرکشی عامل اصلی قتل بود

قاتل خانواده کرمانی که 22 سال سن داشت به علت کینه قدیمی قتل خواهرش دست به این کار زده بود.

راز قتل عام خانوادگی کرمان فاش شد| کینه خواهرکشی عامل اصلی قتل بود

به گزارش شمانیوز، قتل از روی کینه یکی از پایه های ثابت اخبار حوادث است. چند روز پیش بود که خبر قتل عام ١٢ نفر از اعضای یکخانواده در کرمان در صدر اخبار حوادث قرار گرفت. یکی از نزدیکان خانواده که تمایلی نداشت نامش در این گزارش قید شود در موردجزییات حادثه می‌گوید: «قاتل 22 سال داشت و معلم بود. قاتل با خانواده اختلاف داشت و این اختلاف به نه الی ده سال قبل برمی‌گردد.

آن هم قتلی که در این خانواده رخ داده بود. ماجرا هم این بود که پدر خانواده به همراه برادرهای بزرگ قاتل، خواهر خودشان را که آن‌زمان دبیرستانی بود به قتل می‌رسانند. پدر و برادرهای این دختر پس از اینکه متوجه می‌شوند مقتول با یک پسر در حال صحبت کردناست او را به قتل می‌رسانند. قاتل که اسمش بهرام بود آن زمان 12 سال داشت و شاهد ماجرای قتل خواهرش بود.

همین موضوع به کینه تبدیل شد و او روز حادثه پس از مشاجره لفظی به خانه خانواده‌اش می‌رود و 12 نفر از آنها را با اسلحهکلاشینکف به قتل می‌رساند. سه نفر از همسایه‌ها نیز در جریان این اختلاف مجروح می‌شوند که خوشبختانه زنده ماندند.

2 نفر از فوتی‌ها پدر و مادر، 3 نفر از فوتی‌ها برادر، 2 نفر از فوتی‌ها خواهر، یک نفر از فوتی‌ها زن برادر و 4 نفر از فوتی‌هابرادرزاده‌های قاتل بودند.»

منبع: رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی