شمانیوز
شما نیوز

وام بدون سود

فوری فرصتی عالی برای دریافت وام بدون سود| شرایط وام 750میلیونی بدون سود

بانک دی به منظور تامین مالی راحت مشتریان خود طرح تسهیلاتی با نام «باران» را تدارک دیده است. سقف وام این طرح برای اشخاص حقیقی به 300 میلیون تومان و برای حقوقی‌ها به 750 میلیون تومان می‌رسد.

فوری فرصتی عالی برای دریافت وام بدون سود| شرایط وام 750میلیونی بدون سود

به گزارش شمانیوز: وام بدون سود فرصتی عالی برای متقاضیان وام بانکی. وام بدون سود بهترین نوع وام است. 

به نقل از رده، تسهیلات این طرح قرض الحسنه اعلام شده و به آن سودی تعلق نمی‌گیرد. البته بانک به منظور پوشش هزینه‌های خود برای این طرح تسهیلاتی کارمزد چهار درصدی در نظر گرفته است.

حساب لازم برای درخواست این وام قرض الحسنه بوده و باید حداقل با 10 میلیون تومان میانگین حساب مورد نظر بانک را ایجاد کنند. افرادی که خواهان این وام هستند باید ضامن رسمی مورد نظر بانک را داشته باشند.

متقاضیان در طی حداقل شش ماه و حداکثر 60 ماه امکان بازپرداخت این تسهیلات را دارند. لازم به ذکر است که این تسهیلات قابل انتقال به اقوام و بستگان درجه یک است. ضمنا حقوقی‌های واجد شرایط با ارائه معرفی نامه به پرسنل خود امکان پرداخت این وام را به آن‌ها خواهند داشت.

با در نظر گرفتن مبلغ وام برای افراد حقیقی، کارمزد و شرایط بازپرداخت، میزان هر قسط این تسهیلات به 5 میلیون و 454 هزار و 545 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات 36 میلیون تومان بوده و جمع رقم وام و سود آن تقریبا 336 میلیون و 300 هزار تومان خواهد بود.

بانک دی به موجب قانون اجازه تاسیس بانک‌های غیردولتی مصوب بیست و یکم فروردین ماه سال 1379 به منظور تحقق تجهیز منابع مالی از طریق جذب سپرده‌ها، اخذ تسهیلات و استفاده از سایر ابزارهای پولی و مالی و تخصیص آن‌ها برای اعطای تسهیلات اعتباری و سرمایه گذاری در رشته‌های مختلف اقتصادی شکل گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی