شمانیوز
شما نیوز

طالع بینی | طالع بینی روزانه

طالع بینی روزانه | متولدین این ماه ها کثیف ترین ذهن ها رو دارن

در خبر زیر یک طالع بینی جدید درباره ذهن کثیف را میخوانید.

طالع بینی روزانه | متولدین این ماه ها کثیف ترین ذهن ها رو دارن

به گزارش شمانیوز :طالع بینی یا فال بینی، به طور کلی به پیش‌گویی آینده از طریق بررسی موقعیت ستارگان و سیارات در زمان تولد یک فرد یا رویداد خاص اشاره دارد. این باور وجود دارد که طالع بینی و چیدمان اجرام آسمانی در زمان تولد می‌تواند بر شخصیت، سرنوشت و آینده شخص تأثیر بگذارد.طالع بینی انواع مختلفی دارد. خیلی از افراد به طالع بینی اعتقاد قلبی دارند. در ادامه یک طالع بینی براساس ماه تولد را میخوانید. 

 

1. برج حمل ( فروردین)

اول از همه، ما قوچ را داریم. اولین علامت زودیاک، برج حمل توسط مریخ، سیاره عمل، میل و پرخاشگری اداره می شود. اگر برج حمل هستید، ذهن شما زمین بازی ایده های جسورانه و رویاهای جسورانه است. اشتیاق شما در زیر ظاهر خشن شما می جوشد و بعد تند و جذاب به شخصیت شما می بخشد.

همیشه برای یک چالش آماده هستید، بی باکی شما اغلب شما را به جاده ای که کمتر سفر کرده اید هدایت می کند و قدرت تخیلی شما را تقویت می کند. همانطور که اسکار وایلد زمانی گفته است، شما هرگز نمی توانید بیش از حد لباس پوشیده یا بیش از حد آموزش ببینید.

 

2. جوزا(خرداد)

دوقلوهای زودیاک، جمینیس، به دلیل طبیعت دوگانه خود شناخته می شوند. دوقلوها، ذهن شما اغلب درگیر افکار و ایده های مختلف است. این شما را به یک استاد چند کار و ملکه شوخ طبعی تبدیل می کند. اما همه چیز برای شما مهم نیست.

ذهن شما اغلب در قلمروهای شیطان پرسه می زند و در قلمروهایی که دیگران ممکن است از آن دوری کنند کاوش می کند. این کنجکاوی بازیگوش شما را به یکی از جذاب ترین نشانه های زودیاک تبدیل می کند.

 

3. عقرب ( آبان ماه)

عقرب، شما معمای زودیاک هستید. علامت شما با رمز و راز، اسرار و شدت همراه است. بنابراین، جای تعجب نیست که ذهن شما اغلب به جاهایی می رود که دیگران جرات پا گذاشتن را ندارند. افکار شما به اعماق اقیانوس و غالباً پرآشوب هستند.

عقرب‌ها با چشم‌انداز ذهنی پر شور و هیجان و عمق عاطفی، قدرت رویاپردازی سناریوهایی را دارند که هم وسوسه‌انگیز و هم جذاب هستند. به یاد داشته باشید، طوری رویاپردازی کنید که گویی برای همیشه زندگی خواهید کرد، طوری زندگی کنید که گویی امروز خواهید مرد – جیمز دین.

 

4. قوس(آذرماه)

قوس، شما ماجراجو هستید. ذهن شما یک کاوشگر بی وقفه است که همیشه به دنبال تجربیات و دانش جدید است. تحت حاکمیت مشتری، سیاره گسترش و خوش بینی، افکار شما اغلب با جسورانه و تحریک آمیز مرز می شوند.

شما یک ریسک‌پذیر طبیعی هستید، و این به چشم‌انداز ذهنی شما تبدیل می‌شود، زیرا بدون زحمت در جایی قدم می‌زنید که دیگران ممکن است تردید کنند. شجاعت و صراحت شما را به یکی از بانشاط ترین و جذاب ترین نشانه های زودیاک تبدیل می کند.

 

5. دلو ( بهمن ماه)

بالاخره به آکواریوس می رسیم. نشانه شما با نوآوری، اصالت و انقلاب همراه است. بنابراین، ذهن شما گنجینه ای از ایده های غیر متعارف و فانتزی های مبتکرانه است. دلوها، شما اغلب خارج از چارچوب فکر می کنید، و گشت و گذارهای تخیلی شما می تواند هم مبتکرانه و هم خطرناک باشد. همانطور که آلبرت انیشتین گفت، تخیل مهمتر از دانش است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی