شمانیوز
شما نیوز

عیدی بازنشستگان| بازنشستگان

بازنشستگان بخوانند | فیش عیدی بازنشستگان کارگری بارگذاری شد

فعلا فقط فیش عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی بارگذاری شده است ولی احتمالا تا قبلا از 10اسفند ماه عیدی بازنشستگان واریز شود.

بازنشستگان بخوانند | فیش عیدی بازنشستگان کارگری بارگذاری شد

به گزارش شمانیوز: مبلغ عیدی بازنشستگان امسال ۲ میلیون و پانصد هزارتومان اعلام شده است. که عیدی بازنشستگان همراه با حقوق بهمن ماه پرداخت میشود. عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران و زمان پرداخت عیدی بازنشستگان اهمیت بسیاری دارد چون کمک معیشتی است برای عید آن ها.   حسن ایزدان از بارگذاری فیش عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد.

حسن ایزدان، بازرس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران، در تماس با خبرنگار ایلنا، از بارگذاری فیش عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در سامانه مربوطه خبر داد.

وی گفت: فعلاً فیش‌ها بارگذاری شده و همانطور که قابل مشاهده است، سازمان همان مبالغ مصوب دولت را برای عیدی بازنشستگان خود در نظر گرفته است، ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پایه عیدی، ۷۰۰ هزار تومان حق همسر و ۳۰۰ هزار تومان حق اولاد؛ مبلغ عیدی برای من با تعلق حق همسر و داشتن یک فرزند تحت تکفل، ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که واقعاً ناکافی‌ست

ایزدان در مورد زمان پرداخت عیدی گفت: فعلاً فیش‌ها بارگذاری شده، اما مشخص نیست دقیقاً چه روزی پرداخت کنند؛ امیدواریم همانطور که وعده داده‌اند، قبل از دهم اسفند واریز عیدی‌ها انجام شود.

او در پایان تاکید کرد: انتظار داشتیم مدیرعامل تامین اجتماعی بیش از این‌ها برای بازنشستگان عیدی پایان سال در نظر بگیرد.

ایلنا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی