شمانیوز
شما نیوز

دنی آلوز

حکم ستاره برزیلی مشخص شد| دنی آلوز چند سال به زندان می‌رود؟

حکم ستاره برزیلی مشخص شد| دنی آلوز چند سال به زندان می‌رود؟

مدافع برزیلی سابق بارسلونا به خاطر تجاوز به چهار سال و نیم زندان محکوم شد.

به گزارش شمانیوز، دنی آلوز بازیکن اسبق بارسلونا و تیم ملی برزیل در یک سال اخیر به اتهام آزار جنسی یک زن به زندان رفته است. سال گذشته بود که دختری به دادگاهی در بارسلونا مراجعه و از دنی آلوز به اتهام تجاوز در شب سال نوی میلادی در یکی از کلوب‌های این شهر شکایت کرد. 

بی‌بی‌سی اعلام کرد که دادگاه اسپانیا دنی آلوز فوتبالیست سابق بارسلونا و تیم ملی برزیل را به اتهام تجاوز جنسی به یک زن در یک کلوپ شبانه بارسلونا مجرم شناخته و او را به چهار سال و ۶ماه حبس محکوم کرده است.

این بازیکن ۴۰ ساله که یکی از پرافتخارترین فوتبالیست‌های برزیل است، اتهام تجاوز جنسی را در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ رد کرده بود و از آن تاریخ تاکنون سرانجام دادگاه با برگزاری سه جلسه رای نهایی را صادر کرد.

وکیل آلوز خواستار تبرئه او شده بود اما دادگاه در بیانیه‌ای اعلام کرد که مدارک دیگری به جز شهادت قربانی وجود دارد که ثابت می‌کند او مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.

پیش از این نیز دادگاه اسپانیا در اسفند ماه درخواست تیم حقوقی دنی آلوز برای آزادی این بازیکن به قید وثیقه را رد کرده بود. آلوز از ۲۰ ژانویه در بازداشت به سر می‌برد و تیم حقوقی وی درخواست خود را ۳۰ ژانویه تسلیم دادگاه کرد و خواسته بود تا ستاره اسبق باشگاه بارسلونا تا پیش از محاکمه به قید وثیقه آزاد شود.

باشگاه پوما مکزیک که آلوز در آن توپ می‌زد، پس از بازداشت وی قرارداد او را تعلیق و سپس از فسخ یک‌طرفه این قرارداد خبر داد.

او در فاصله سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ در کنار لیونل مسی، فوق ستاره سابق بارسا در نیوکمپ بازی می‌کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی