شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث| گروگانگیری

گروگانگیری هولناک پسر نوجوان در هرمزگان| سرنوشت گروگانگیران چه شد؟

گروگانگیری هولناک پسر نوجوان در هرمزگان| سرنوشت گروگانگیران چه شد؟

پسر نوجوانی که در هرمزگان به گروگان گرفته شده بود، با تلاش پلیس و پادرمیانی بزرگان طایفه رها شد.

به گزارش شمانیوز،  گروگانگیری بخشی پر هیجانی از اخبار حوادث را تشکیل می‌دهد. در طول روز اخبار حوادث شامل جرائم مختلف در پایتخت و سایر استان‌های کشور اعلام می‌شود؛ که پلیس را درگیر پرونده‌های مختلف می‌کند.

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی هرمزگان روز پنجشنبه اظهار کرد: در پی در یافت یک فقره گزارش گروگانگیری در بهمن امسال در یکی از محله‌های رودان و متواری شدن متهمان، بلافاصله پیگیری موضوع به‌صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات میدانی از شاهدان عینی و بررسی‌های لازم مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری پژو با سه سرنشین با برنامه‌ریزی از قبل طراحی شده، پسر نوجوان ۱۵ ساله که به قصد رفتن به مدرسه منتظر سرویس مدرسه بوده با یک دستگاه خودروی پژو ربوده شده و متهمان بلافاصله از محل متواری شده‌اند.

این مقام انتظامی هرمزگان ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی در این رابطه با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و با تلاش‌های شبانه‌روزی ضمن شناسایی سردسته اصلی آدم ربایان، یکی از اعضای خانواده وی شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر همچنین طی گفت و گو و رایزنی با سران طوایف، زمینه بازگشت این نوجوان را به آغوش خانواده‌اش فراهم کرده و گروگان در سلامت کامل به آغوش خانواده بازگشت.

سردار جاویدان با اشاره به ادامه پی‌جویی‌های پلیس برای شناسایی عاملان این اقدام مجرمانه، خاطرنشان کرد: اختلافات مالی و موضوعات دیگر نمی‌تواند توجیهی برای اعمال مجرمانه به‌ویژه جرایم خشنی همچون آدم‌ربایی باشد و پلیس و دستگاه قضایی با قاطعیت تمام با اینگونه اعمال مجرمانه برخورد می‌کند.

 

جزئیات خبر
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی