شمانیوز
شما نیوز

استقلال | نقل و انتقالات استقلال

استقلال یک ستاره جدید می خرد ؟ | نکونام دست بردار خرید این ستاره نیست

استقلال در ساعات پایانی نقل و انتقالات به دنبال جذب یکی از بازیکنان مد نظر جواد نکونام است

استقلال یک ستاره جدید می خرد ؟ | نکونام دست بردار خرید این ستاره نیست

به گزارش شمانیوز:استقلال در نقل و انتقالات خوب عمل نکرده باعث دلخوری بین نکونام و مدیرعامل استقلال شده است حال ممکن است استقلال در ساعات پایانی نقل و انتقالات در جذب یکی از بازیکنان مد نظر جواد نکونام سرمربی استقلال موفق عمل کند و این بازیکن از بازی با مس رفسنجان به ترکیب تیم اضافه شود.

 

دو بازیکنی که کادر فنی تیم استقلال روی جذب آن تاکید داشت یکی فرشید باقری و دیگری محمد حسین اسلامی بود. باشگاه مس برای صدور رضایتنامه فرشید باقری خواهان به خدمت گیری زبیر نیک نفس و امیر ارسلان مطهری شده بود اما جذب محمد حسین اسلامی بدون شرط و شروط است و باشگاه استقلال تنها باید بند فسخ قرارداد این بازیکن را فعال کند که پرداخت ۱۵ میلیارد تومان به حساب باشگاه ذوب آهن است.

گفته می‌شود از آنجایی که باشگاه استقلال در فاز تهاجمی جلال الدین ماشاریپوف را بخدمت گرفته، حالا به طور جدی تلاش می‌کند فرشید باقری را به عنوان هافبک به ترکیب اضافه کند. مذاکرات بین باشگاه استقلال و باشگاه مس جدی شده و هیچ بعید نیست در ساعات آینده به یک نتیجه ی مثبت منجر شود. باشگاه استقلال احتمالا برای بخدمت گیری فرشید باقری احتمالا باید زبیر نیک نفس و مقداری پول به حساب باشگاه مس واریز کند. باشگاه پرسپولیس با پرداخت ۸ میلیارد تومان به حساب باشگاه مس حمید خدابنده لو را از  این تیم به خدمت گرفت.

گفته می‌شود باشگاه استقلال خیلی مایل به جذب محمد حسین اسلامی که بازیکن زیر ۲۳ سال به شمار می‌رود با رقمی ۱۵ میلیارد تومان برای رضایتنامه نیست.

نقل و انتقالات زمستانی ۷ اسفند یعنی یک روز پیش از بازی استقلال – سپاهان به پایان می‌رسد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied