شمانیوز
شما نیوز

پرسپولیس

نارضایتی هواداران از حکم کنعانی زادگان| پرسپولیس هم به حکم کنعانی زادگان اعتراض دارد

وکیل باشگاه پرسپولیس از اعتراض این باشگاه به حکم محمدحسین کنعانی‌زادگان خبر داد و اعلام کرد که تجدیدنظرخواهی می‌کنند.

نارضایتی هواداران از حکم کنعانی زادگان| پرسپولیس هم به حکم کنعانی زادگان اعتراض دارد

به گزارش شمانیوز، پس از شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم در هفته شانزدهم لیگ برتر و زمانی که سرخپوشان در حال ترک استادیوم بودند، یکی از هواداران با شعاری محمدحسین کنعانی‌زادگان را خطاب قرار داد که این شعار واکنش مدافع پرسپولیس را به دنبال داشت و او به سمت هوادار هجوم برد.

به نقل از ورزش سه پس از این اتفاق، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ۴۸ ساعت به کنعانی‌زادگان برای ارسال دفاعیات زمان داد و پس از آن با صدور حکمی این بازیکن را به یک جلسه محرومیت تعلیقی و پرداخت ۲۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی محروم کرد.

پس از صدور این حکم برخی از هواداران فوتبال به انتقاد از رای کمیته انضباطی پرداختند و اعتقاد داشتند که باید حکم سنگین‌تری برای این بازیکن سرخپوشان صادر می‌شد.

هومن هدایتی، وکیل باشگاه پرسپولیس، در گفتگویی در واکنش به اینکه برخی اعتقاد دارند کمیته انضباطی در رای کنعانی‌زادگان مراعات کرده است، گفت: من مراعاتی در رای کمیته انضباطی ندیدم. جریمه، جریمه قابل توجهی است اما ما همیشه در مسئولیت‌هایی که منجر به اینگونه اتفاقات می‌شود، باید در نظر بگیریم این اتفاق بر اساس چه تحریکی صورت گرفته است.

او ادامه داد: نه تنها در حقوق داخلی، بلکه در مسائل بین‌المللی هم فیفا هم توجه می‌کند که بازیکن در چه سطحی مورد تحریک قرار می‌گیرد. کمااینکه ممکن است انگیزه‌های شرافتمندانه یا در بعضی موارد آسیبی از نظر روحی- معنوی به خودش و خانواده‌اش وارد شود و در عکس‌العمل تاثیرگذار باشد. انشالله باشگاه تجدیدنظرخواهی می‌کند و موضوع را پیگیری می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

تبلیغات متنی