شمانیوز
شما نیوز

فال ابجد | فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه | فال ابجد سه شنبه 8 اسفند 1402 را اینجا بخوانید

فال ابجد فردا سه شنبه 8 اسفند 1402 را در خبر زیر بخوانید.

فال ابجد  روزانه | فال ابجد سه شنبه 8 اسفند 1402 را اینجا بخوانید

به گزارش شمانیوز :فال ابجد یکی از روش‌های سنتی فالگیری است که از حروف الفبای فارسی برای پیش‌بینی آینده استفاده می‌کند.در فال ابجد ، فالگیر با استفاده از حروف ابجد و اعداد، طالع شخص را محاسبه و تفسیر می‌کند.فال ابجد به دو نوع کلی ابجد کبیر و ابجد صغیر تقسیم می‌شود که هر کدام از روش‌ها و تفسیرهای خاص خود را دارند.فال ابجد در بین مردم ایران از محبوبیت زیادی دارند و بسیاری از افراد را برای پیش‌بینی آینده خود از آن استفاده می‌کنند. در ادامه فال ابجد سه شنبه 8 اسفند 1402 را بخوانید. 

 

متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: طالعت نیک است. به زودی تمام مشکلات از زندگی تان برطرف خواهد شد و شما به سربلندی و موفقیت های بالایی دست پیدا می کنید،، اگر گمشده ای دارید پیدایش خواهید کرد و شادی و آرامش را در خود به وجود خواهید آورد، بهتر است؛ امیدتان در زندگی به خداوند باشد. شخصی از عزیزانتان حال و روز خوشی ندارد با مهربانی به او بیشتر توجه کنید. با یک دوست درد و دل می کنید و آرامش به دلتان راه می یابد. در یک مسئله خانوادگی بهتر است خودخواهی را کنار بگذارید و شرایط دیگران را هم کمی درک کنید. برای رفع یک توقیف یا جریمه به جایی مراجعه خواهید کرد.

 متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: اگر از نظر سلامتی مشکلاتی برایتان وجود دارد به زودی سالم و تندرست می شوید پس به هیچ عنوان نگران نباشید. پولی به دستتان میرسد که مقداری از آن را به یکی از دوستانتان قرض میدهید نگران نباشید که این پول به دستتان باز می‌گردد. ازدواج و وصلت در پیش دارید که شما را به سعادت و خوشبختی خواهد رساند. یک خرید را باز هم مجبور می شوید عقب بیندازید. در رابطه احساسی طرف مقابلتان با یک کار کوچک دلتان را روشن می کند. این روزها گرفتاری ها و مشغله فکری که ذهن شما را مشغول کرده مانع از انجام تصمیمات درست و منطقی تان می شود کاری نکنید که پشیمان بشوید.

متولدین خرداد

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر: شاید دیگران با شما ناسازگاری کنند اما مقصود بسیار خوبی دارید و مطمئناً به اهدافتان خواهید پس به هیچ عنوان به آنها توجهی نشان ندهید. اگر مجبور هستید اسراری را برملا کنید سعی کنید ابتدا آن را با یک فرد امین و بزرگ در میان بگذارید تا راهی پیش پایتان بگذارد و کمتر مورد سرزنش قرار بگیرید. مدتی است در جستجوی برقراری ارتباط با کسی هستید که توانایی درک احساسات و هم صحبتی با شما را داشته باشد. در روزهای آینده فرصت بیشتری برای انجام کارهای عقب افتاده خواهید داشت. موقعیت خوبی در محیط کار نصیبتان می شود، از این فرصت درست استفاده کنید تا سودش برایتان دوبرابر باشد.

 متولدین تیر

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: مقصود بسیار خوبی دارید و مطمئنا بخت و اقبال با شما یار خواهد بود شاید فردی سعی کند شما را به بیراهه بکشاند و فریبتان دهد مراقب باشید و به هیچ عنوان به او اعتماد نکنید. فردی که در آرزویش هستید به زودی با شما تماس میگیرد و وصال به یار نزدیک است اندکی صبور باشید و آنقدر بی تابی نکنید. اگر سفری در پیش دارید سعی کنید همه چیز را از قبل مهیا کنید. برای اجرای یک مراسم شادی تدارک خواهید دید. شخصی با یک حرف ساده به گریه تان می اندازد، این روزها روحیه شما بسیار حساس است و هر چیزی می تواند اعصابتان را به هم بریزد، مشکل را در خودتان صادقانه جستجو کنید و با آن روبرو شوید تا بتوانید برطرفش کنید.

 متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ ج ب

تعبیر: این مقصودی که دارید شما را به خواسته هایتان می رساند و مطمئناً اتفاقات خوبی برایتان روی می دهد. شاید کمی از نظر مالی در مضیقه بیفتد اما شخصی کمکتان می‌کند تا خودتان را از این وضعیت نجات دهید. فردی حرفهای نادرستی پشت سرتان می زند که باید در مقابلی بایستید و اجازه این عمل را به او ندهید. شخصی با انجام کار کوچک به شما نزدیکتر می شود. در مورد یک جلسه کاری یا تحصیلی حواستان باشد وقت شناس باشید و فرصت را از دست ندهید، دست دست نکنید شانسی که مدتی پیش از دست شما رفته بود دوباره به شما رو کرده. در بروز احساساتتان بهتر است قدری تعادل به خرج دهید.

 متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: روزهایی که پیش رو دارید از همه نظر برایتان عالی خواهد بود و اتفاقات شیرینی در آن روی می‌دهد. مشکلاتی با اطرافیانتان پیدا خواهید کرد و یا با دوستانتان به بحث و درگیری می پردازید که کمی از نظر روحی شما را در موقعیت بدی قرار می‌دهد اما همه چیز حل می شود نگران نباشید. سعی کنید در نمازهایتان کاهلی نکنید. دست دلتان را رو نکنید. مسافری از دور دست خواهید داشت و گفتگو با او مطالب بسیاری را برای شما فاش می کند. به شخصی اطمینان می کنید و راز دلتان را با او به زبان می آورید. در رابطه با مسائل احساسی کافیست منتظر نمانید و به این در بسته زل نزنید. امروز شخصی را ملاقات خواهید کرد.

فال ابجد

 متولدین مهر

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: مطمئناً همواره اقبال خوبی خواهید داشت و خداوند کمکتان می‌کند تا به سعادت و خوشبختی برسید پس تشویش و استرس نداشته باشید و توکلتان را از دست ندهید. اگر می‌خواهید پولی به دستتان برسد و از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار بگیرید باید تلاش بیشتری بگذارید و از تنبلی دست بکشید. تغییری کوچک در رفتارتان دنیایتان را زیر و رو می کند. گاهی بهتر است با دیگران همانطوری رفتار کنید که دوست دارند نه آنطور که شما فکر می کنید و دوست دارید، مردم سلایق متفاوتی دارند. تعارف بیش از حد شما شخصی در اطرافتان کلافه و عصبانی می کند. یک بدهی قدیمی دارید که بهتر است هرچه زودتر بپردازید.

متولدین آبان

ابجد فال شما: ج آ ‌آ

تعبیر: اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری های خطرناک نجات پیدا خواهید کرد،، و به سربلندی و موفقیت خواهید رسید بهتر است؛ در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا گره از کارتان باز شود و به آرامش و آسایش در زندگی خود برسید و تمام هدف ها و خواسته های قلبی تان در زندگی عملی شود. شنیدن یک حرف یا یک موسیقی خاطرات گذشته را برایتان زنده می کند، در گذشته غرق نشوید. در خوردن و نوشیدن میانه رو باشید تا این همه خودتان را سرزنش نکنید. شادی و ناراحتی شخصی شما را کاملا دگرگون می کند، دوست داشتن خوب است اما نه تا حدی که کنترل زندگی را از دست بدهید.

متولدین آذر

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: به زودی رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید اگر قصد رفتن به سفر را دارید بهتر است؛ این سفر را راهی شوید که برایتان موفقیت و سربلندی را به وجود می آورد باعث میشود حال و هوایتان تغییر کند و حس فوق العاده ای در وجود شما ایجاد شود. و روحیتان شاد و با نشاط خواهد شد. نکته سنجی و هوش شما قابل ستایش است، در چنین روزهایی این دقت به ضررتان تمام می شود. شما دیگران را به بی دقتی و سر به هوایی محکوم می کنید، فراموش نکنید دیدگاه شما با دیگران در مسائل مختلف متفاوت است. به تصمیمات دیگران احترام بگذارید هرچند که مطمئن باشید که تصمیم اتخاذ شده اشتباه است.

متولدین دی

ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: طالعت خوب نیس. باید بیشتر در زندگی مراقب خود باشید شخصی می خواهد شما را به دردسر های خیلی زیادی مواجه کند و شما را به نابودی در زندگی برساند، سعی کنید؛ در زندگی خود دست به کارهای ناصوابی نزنید با این کارتان طالعتان تیره و تار خواهد شد. شما مسئول تصمیمات دیگران نیستید، دائم خودتان را سرزنش نکنید. در یک مورد کاری سرعت عمل شما باعث می شود فضا برای بروز استعدادهایتان بازتر شود باید از این فرصت بهترین استفاده را ببرید. امانتی که به کسی داده بودید و برایتان عزیز بوده سرانجام به دست شما می رسد و خوشحال می شوید.

متولدین بهمن

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: طالعت روشن است. بخت و اقبال روشنی در پیش رو دارید شما به سربلندی و موفقیت های بالای در زندگی خواهید رسید،، اگر قصد انجام معاملات پولی و مالی را دارید بهتر است؛ در این زمان به انجام نرسانید چون برایتان خوشایند دیده نشده است ممکن است شما را به دردسر بیندازد. شخصی از راه دور سراغتان را می گیرد. نذری که دارید ادا می شود. یک مسئله کوچک با مداخله شخصی برطرف می شود. شما برای رفتن به جایی برنامه ریزی می کنید. یک بیماری کوچک برطرف می شود اما باید حواستان به عواقب آن باشد و سهل انگاری نکنید. برای رسیدن به خواسته تان دیگران را تحت فشار نگذارید.

 متولدین اسفند

ابجد فال شما: د ب د

تعبیر: طالعت خوب است. بهتر است امیدتان در زندگی به خداوند باشد سعی کنید؛ هیچگاه دست به کارهای خطای نزنید ،،که شما را در زندگی تان به نابودی می رساند اگر خواسته ای در دل خود دارید باید برای خواسته تان تلاش کوشش کنید، تا بتوانید شادی و نشاط را در آینده برای خود به وجود بیاورید. تغییر رویه تان در محیط کار باعث می شود دیگران حساب کار دستشان بیاید و کار را مطابق خواسته تان پیش ببرند. مهربانی که به دوستی می کنید بی جواب نمی ماند. یک تماس تلفنی از اضطرابتان کم می کند اما بهتر است مسئله پیش آمده را جدی تر بگیرید و برای برطرف شدن مشکل، کاری اساسی انجام بدهید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied