شمانیوز
شما نیوز

اخبار حوادث

قتل پدر زن به خاطر مهریه| قاتل به باجناقش هم رحم نکرد

مردی که به خاطر مهریه زنش؛ پدر زن و باجناقش را به گلوله بسته بود؛ دستگیر و به زندان منتقل شد.

قتل پدر زن به خاطر مهریه| قاتل به باجناقش هم رحم نکرد

به گزارش شمانیوز، قتل به دلیل مشکلات خانوادگی بخشی از اخبار حوادث را تشکیل می‌دهد. در طول روز اخبار حوادث مختلفی در سایر استان‌های کشور اعلام می‌شود که پلیس برای جست و جوی قاتل و پیدا کردن سرنخی از آن به اطلاعات زیادی نیاز دارد. رسیدگی به این پرونده از یک ماه قبل درجریان تیراندازی مرگبار در یکی از خانه های مسکونی درساوجبلاغ شروع شد.

خیلی زود تیمی از کارآگاهان جنایی در محل تیراندازی که با زخمی شدن یک مردمیانسال و دامادش همراه بود حضور یافتند . علی رغم تلاش تیم پزشکی مرد میانسال در اثر شلیک گلوله درهمان دقایق اولیه جان باخت و دامادش نیز راهی بیمارستان شد.

بازپرس کشیک قتل که بلافاصله خودش را به صحنه جنایت رسانده بود در همان گام نخست دستور داد پیکر خونین مرد میانسال به پزشکی قانونی منتقل شود در گام بعدی کارآگاهان برای کشف راز این درگیری خانوادگی و خونین تحقیقات خود را شروع کردند.

عامل جنایت که داماد خانواده بود و پس از شلیک های خونین از صحنه جنایت گریخته بود با دستور بازپرس  بعنوان عامل جنایت تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

کارآگاهان با پی جویی های گسترده سرانجام رد قاتل فراری را پیدا کرده و در یک عملیات غافلگیرانه توانستند وی را دستگیر کنند.

تحقیقات پلیس نشان می‌داد اختلاف داماد خانواده از زمانی شروع شده بود که همسرش از وی به خاطر گرفتن مهریه شکایت کرده بود.

زمانی که پدر زن به همراه داماد دیگرش و مامور کلانتری با حکم جلب سراغش می روند او در خانه را باز نمی کند و چون مامور کلانتری حکم ورود به خانه را نداشت محل را ترک می‌کند پدر زن و دامادش که راهی خانه شده بودند بعد از مدتی داماد کینه جو با خریدن یک اسلحه به خانه پدرش می رود و در  یک چشم بر هم زدن با شلیک چند گلوله حمام  خون راه انداخته ومتواری می شود. در این تیراندازی مرگبار پدر زن در دم جان باخت و باجناق اش نیز به خاطر اصابت گلوله زخمی شد.

متهم پس از بازجویی و اعتراف به جنایتی که مرتکب شده بودبه اتهام قتل عمد به زندان منتقل شده و در انتظار میز محاکمه خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied