شمانیوز
شما نیوز

یحیی گل محمدی | پرسپولیس | سپاهان

یحیی گل محمدی رقیب پرسپولیس شد | یحیی به جای مورایس در راه سپاهان

چه تماشاگران سپاهان تایید بکنند و چه تایید نکنند و همین طور بازیکنان تیم سپاهان باید گفت این تیم وارد بحران شده است.

یحیی گل محمدی رقیب پرسپولیس شد | یحیی  به جای مورایس در راه سپاهان

به گزارش شمانیوزجدیدترین خبر از اصفهان این است که یحیی گل محمدی به جای مورایس سرمربی سپاهان می شود یحیی گل محمدی پیش از این به خاطر نتیجه نگرفتن از پرسپولیس استعفا داد و پس از آن زمزمه حضور یحیی گل محمدی در فولاد به گوش آمد اما یحیی گل محمدی فولادی نشد حال خبر سپاهانی شدنش آمده است.

 

چه تماشاگران سپاهان تایید بکنند و چه تایید نکنند و همین طور بازیکنان تیم سپاهان باید گفت این تیم وارد بحران شده است.

 

تیم سپاهان ۶ بازی متوالی است که می بازد و به همین خاطر کمی از صدر جدول دور شده است. سپاهان امروز در یک بازی حساس نتیجه را به تیم استقلال مدعی اصلی قهرمانی واگذار کرده است.

بعد از این شکست در فضای مجازی شایعه شد که مورایس سرمربی تیم سپاهان جای خود را به یحیی گل محمدی خواهد داد! البته که این خبر نه از سوی باشگاه سپاهان تایید شده است نه یحیی گل محمدی اما هر اتفاقی در فوتبال ایران محتمل به نظر می رسد. به خصوص که عملکرد سپاهان با مورایس در هفته های اخیر اصلا قابل دفاع نبوده است و تداوم این روند به طور حتم برای باشگاه و تماشاگران غیر  ممکن خواهد بود و از سویی یحیی گل محمدی چندی پیش سرمربی یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر بود و افتخارات متعددی را در کارنامه ی خود ثبت کرده است. قهرمانی در لیگ برتر. قهرمانی در جام حذفی و نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا.

زمزمه های نارضایتی از عملکرد مورایس در تیم سپاهان از اصفهان به گوش می رسد و این قابل درک است. اما اصلا مشخص نیست باشگاه سپاهان در واکنش به این اعتراضات قرار است چه تصمیمی برای آینده تیم بگیرد. آیا مورایس می ماند؟ آیا مربی پرتغالی جای خود را به یحیی گل محمدی می دهد؟ پاسخ این سوالات با گذر زمان مشخص می شود.

یحیی گل محمدی بعد از خداحافظی با تیم پرسپولیس مورد توجه باشگاه فولاد بود و حتی در سکوهای استادیوم اختصاصی فولاد نام یحیی گل محمدی از سوی تماشاگران سر داده شد اما باشگاه فولاد انتخاب نهایی اش احمد آل نعمه بود. به نظر می رسد یحیی گل محمدی به دنبال یک انتخاب بهتر است. شاید سپاهان.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied