شمانیوز
شما نیوز

علیرضا بیرانوند | محرومیت علیرضا بیرانوند | پرسپولیس

بررسی آمار پرسپولیس بدون علیرضا بیرانوند | پرسپولیس امروز می بازد؟

پرسپولیس باید بدون ستاره ملی‌پوش خود به مصاف ذوب آهن برود، در حالی که در غیاب علیرضا بیرانوند هم نتایج خوبی گرفته است.

بررسی آمار پرسپولیس بدون علیرضا بیرانوند | پرسپولیس امروز می بازد؟

به گزارش شمانیوز:  علیرضا بیرانوند یکی از بهترین دروازه بان های چند سال اخیر بود علیرضا بیرانوند هم در پرسپولیس هم در تیم ملی خوب کار کرده است اما امروز  پرسپولیس باید بدون علیرضا بیرانوند  ستاره ملی‌پوش خود به مصاف ذوب آهن برود، در حالی که در غیاب علیرضا بیرانوند هم نتایج خوبی گرفته است.

پرسپولیس در یکی از سخت‌ترین بازی‌های خود در نیم فصل دوم باید در اصفهان به مصاف ذوب آهنی برود که این تیم در نیم فصل اول، نخستین تیمی بود که موفق شد از پرسپولیس امتیاز بگیرد و این تیم را متوقف کند. سرخ‌پوشان برای این بازی یکی از مهم‌ترین ستاره‌های خود یعنی بیرانوند را در اختیار ندارند و خیلی از هواداران این تیم نگران وضعیت دروازه پرسپولیس در بازی با ذوب آهن هستند.

بیرانوند در ۶ فصلی که در پرسپولیس حضور داشته، مجموعا در ۲۴ بازی غایب بوده و این تعداد بازی را از دست داده است. در بازی‌هایی که بیرانوند در ترکیب پرسپولیس حضور نداشته، این تیم نتایج بدی نگرفته است و از ۲۴ بازی، آمار ۱۸ برد، ۳ باخت و ۳ تساوی را ثبت کرده کرده است.

اگر به آمار رجوع کنیم، پرسپولیسی‌ها نبابد نگرانی زیادی به خاطر غیبت بیرانوند داشته باشند. با این حال فرق غیبت بیرانوند نسبت به دفعات قبل این است که گلر ذخیره او در این فصل بی تجربه است و تا حالا در یک بازی رسمی لیگ برتری به میدان نرفته است. گفتنی است در فصول قبل رادوشویچ و احمد گوهری گلرهای ذخیره بیرانوند بودند که هر کدام تجربه زیادی داشتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied