شمانیوز
شما نیوز

حراج‌ سکه | حراج سوم سکه

‌سومین حراج سکه فردا شنبه ۱۹ اسفند | نرخ سکه در حراجی چقدر خواهد بود

باتوجه به استقبال متقاضیان برای شرکت در حراج سکه مرکز مبادله ایران، سومین حراج سکه فردا شنبه ۱۹ اسفند برگزار می‌شود.

‌سومین حراج سکه فردا شنبه ۱۹ اسفند | نرخ سکه در حراجی چقدر خواهد بود

به گزارش شمانیوز : به گزارش مدیریت ارتباطات مرکز مبادله ایران، مراحل بعدی حراج‌ سکه هم روز یکشنبه (۲۰ اسفندماه) و دوشنبه (۲۱ اسفندماه) برگزار خواهد شد و آگهی آنها به زودی منتشر می‌شود.

حراج اول با سکه ۱۱ میلیون و ۵۴۸ هزار تومانی

در اولین حراج سکه مرکز مبادله ایران از مجموع ۱۲ هزار و ۸۷۷ قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده، یکهزار و ۱۱۸ قطعه سکه با میانگین قیمت ۱۱ میلیون و ۵۴۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

حراج اول با سکه ۱۲ میلیون و ۵۸۸ هزار تومانی

دومین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران امروز برگزار و از مجموع ۷۲ هزار و ۵۹۶ سکه ثبت سفارش شده، ۱۰ هزار و ۵ قطعه ربع سکه با میانگین قیمت ۱۲ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

چه کسانی نیاز به احراز هویت ندارند

متقاضیانی که فرایند احراز هویت را با موفقیت انجام داده‌اند، برای شرکت در حراج‌های بعدی نیازی به احراز هویت مجدد ندارند و سایر متقاضیان شرکت در حراج، از امروز می‌توانند فرایند ثبت نام و احراز هویت و واریز وجه به کیف پول خود را جهت شرکت در حراج روز شنبه انجام دهند.

باتوجه به تقاضای موجود پیشنهاد می‌شود این دسته از متقاضیان با زمان بندی مناسب اقدام به طی فرایند اعلامی‌کنند.

گفتنی است، به متقاضیانی که در حراج‌ها برنده می‌شوند، از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد و پول متقاضیانی که تمایل به شرکت در حراج‌های بعدی را نداشته و درخواست استرداد وجه را دارند، بازگردانده خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied