شمانیوز
شما نیوز

همستر بازی

همسترباز پرحاشیه دستگیر شد

همسترباز پرحاشیه دستگیر شد

همسترباز پر حاشیه و خطرناک دستگیر شد در ادامه مطالعه خواهید کرد.

به گزارش شمانیوز: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست دراین باره گفت:« به دنبال انتشار ویدئویی از فرد مذکور در فضای مجازی که موجب جریحه دار شدن احساس مردم شد، علاوه بر پیگیری مدیران محیط زیست استان کردستان شخصا موضوع را پیگیری کردم و برای شناسایی این خاطی از پلیس فتا کمک خواستم و با همکاری پلیس فتا، این حیوان آزار شناسایی ،‌دستگیر و تحویل مقام قضایی شد تا درس عبرتی باشد برای افرادی که علاوه بر حیوان آزاری، تصاویر کار خود را در فضای مجازی منتشر و حال مردم را خراب می‌کنند.»

سرهنگ جمشید محبت خانی، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست

سرهنگ جمشید محبت خانی در گفت‌وگو با همشهری آنلاین با تاسف از این دست اتفاقات که مصداق حیوان آزاری است، افزود:«هر فردی که هر یک از گونه های حیات وحش را آزار دهد وضمن آزار رساندن به حیوانات، موجب جریحه دار کردن احساسات مردم شود، مرتکب جرم شده و عمل او قابل پیگرد است.برهمین اساس، بلافاصله بعد از مشاهده این ویدئو موضوع را به اطلاع پلیس فتا رساندم و خوشبختانه فرد خاطی شناسایی ، دستگیرو تحویل مقامات قضایی شد.

۲ ترفندی که ممکن است حساب همستر بازها را خالی کند

همستر کمبات راه نات کوین را می رود؟ | تفاوت جدی همستر و نات

او افزود: نه تنها را در این مورد، بلکه همواره موارد حیوان آزاری را تحت پیگرد قرار می دهیم و با آزار حیات وحش برخورد می کنیم . اینکه اشخاص به هر نحوی حیات وحش را آزار دهند، مورد قبول نیست. فرد خاطی با نشر ویدئو در فضای مجازی مرتکب جرم مضاعف شده است و مجازاتش به تشخیص مقام قضایی تشدید می شود.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست در پایان از تلاش اداره محیط زیست استان کردستان و پلیس فتا برای شناسایی و دستگیری فرد حیوان آزار قدردانی کرد.

به گزارش همشهری آنلاین،تب بازی تلگرامی «همسترکامبت» مدتی است در کشور بالا گرفته و تعداد کاربرانی که برای دریافت جایزه این بازی به کلیک کردن صفحه موبایل خود رو آورده اند، رو به افزایش است. در این میان، برخی کاربران فضای مجازی برای دیده شدن و جذب دنبال کننده برای صفحات خود، به اقدامات مختلفی همچون حیوان آزاری روی آورده اند. در یکی از این موارد، ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی مجازی از مردی که سنجابی را به دست گرفته دست به دست می‌شود که این فرد دست و پا و صورت حیوان را بر صفحه موبایل می کوبد تا مثل ضربه زدن روی صفحه گوشی تلفن همراه در بازی‌های اینچنینی ، امتیاز و احتمالا توکن های بیشتری به دست بیاورد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی