شمانیوز
شما نیوز

علیرضا بیرانود تهدید به جدایی کرد

علیرضا بیرانود تهدید به جدایی کرد

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس با انتشار یک استوری مدیران این باشگاه را تهدید به جدایی کرد.

به گزارش شمانیوز؛ طی روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر جدایی علیرضا بیرانوند به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش پس از قهرمانی پرسپولیس به گوش می رسید اما طبق اخبار منتشر شده پرسپولیس تمام مطالباتش را با علیرضا بیرانوند صاف کرده و این دروازه بان مشکلی دیگر نداشت اما حالا دروازه بان تیم ملی با انتشار یک استوری خبر از کسر پاداش ها از مطالباتش داده و حتی به صورت غیر مستقیم این تیم را تهدید به جدایی کرده است.

متن استوری بیرانوند را بخوانید:

"فصلی که گذشت یکی از سخت‌ترین فصول حضورم در پرسپولیس بود و به لطف خدا، تلاش بازیکنان و حمایت هواداران توانستیم در زمانی که همه ناامید از کسب قهرمانی بودند، قهرمان شویم. تلاش تا آخرین لحظه و امید داشتن بخشی از مکتب بزرگ پرسپولیس بوده و وظیفه بازیکنان نیز هست.

در کنار این شرایط، مطابق آنچه در دیگر لیگها نیز گاهی می شنویم شنیده شد که حتی پاداش برای برخی تیمهای رقیب در نظر گرفته شد تا مقابل ما با تمام توان بازی کنند. هرچند معتقدم تمامی این تیمها با رعایت اصول حرفه ای و جوانمردی مثل همه بازیهای گذشته با شرافت بازی کردند و ثابت نموندند که روح جوانمردی در فوتبال بالاتر از همه موضوعات جریان دارد.

طبیعی است که تیم ما هم در این شرایط مثل همیشه از طریق باشگاه یا اسپانسرها به جهت احترام پاداش هایی در نظر میگیرند ولی متاسفانه با خبر شدم در کمال بی احترامی، این پاداش ها را بعد از قهرمانی از اصل مطالبات کسر نموندند و قسمتی از اصل قرارداد در نظر گرفته اند.

بحث بنده آن پاداش ها نیست. کما اینکه بیشتر آنها را بچه های تیم نذر کرده و به انسان های نیازمند پرداخت کرده اند. حقیقتا این اتفاقات انسان را سر خورده می کند، حس اعتماد را از بین برده و نوعی بی احترامی به بازیکن تلقی می شود و انسان را وادار به تصمیماتی می کنند که برخلاف میل باطنی است."

شاید نکته اصلی در همان خط آخر نهفته باشد. جایی که بیرانوند می گوید، این تصمیم بازیکنان را «وادار به تصمیماتی می کند که برخلاف میل باطنی آنهاست». فراموش نکنید علیرضا بیرانوند تا همین دو هفته پیش جزو بازیکنانی بود که احتمال جدایی آنها از پرسپولیس وجود داشت و حالا این جمله به نوعی تهدید هم محسوب می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی