شمانیوز
شما نیوز

لغو قرارداد ستاره‌های پرسپولیس با تراکتور

لغو قرارداد ستاره‌های پرسپولیس با تراکتور

آیا قرارداد امضاشده تراکتور با ستاره‌های پرسپولیس تعهدآور است؟‌ با ابلاغ دستورالعمل جدید آیین‌نامه نقل و انتقالاتی جواب این سوال منفی خواهد بود.

به گزارش شمانیوز؛ در 24 ساعت گذشته اخبار ضد و نقیض زیادی درباره احتمال بازگشت برخی از بازیکنان جداشده پرسپولیس منتشر شد. به‌ویژه دانیال اسماعیلی‌فر و علیرضا بیرانوند. این ماجرا اهالی فوتبال را البته مقابل یک سوال مهم قرار داد:

‌آیا قرارداد امضاشده تراکتور با ستاره‌های پرسپولیس تعهدآور است؟‌ با ابلاغ دستورالعمل جدید آیین‌نامه نقل و انتقالاتی جواب این سوال منفی خواهد بود. این سه نفر قبل از پایان لیگ برتر بیست و سوم قراردادی داخلی با تراکتور امضا و حتی شنیده شد که پول نقد هم از مالک این باشگاه گرفته‌اند. در حالی که همه منتظر رونمایی رسمی باشگاه تبریزی از خریدهای جنجالی جدید خود بودند، قوانین جدید نقل و انتقالاتی همه معادلات را بر هم زد.

ماجرا از این قرار است که باشگاه تراکتور با این بازیکنان قرارداد دوساله امضا کرده ولی قانون می‌گوید که بازیکنان بالای 30 سال فقط می‌توانند قرارداد یکساله داشته باشند. پس این توافق اولیه قابلیت ثبت و پیگیری قانونی در سازمان لیگ نداشته و عملا ملغی‌شده به حساب می‌آید. پس ترابی و اسماعیلی‌فر از نظر قانونی مشکلی برای بازگشت به پرسپولیس ندارند و از بین آنها اخبار غیررسمی حکایت از این موضوع داشته که دانیال تا این لحظه برخلاف ترابی پشیمان شده و بدش نمی‌آید با پس دادن پول زنوزی یک سال دیگر با پرسپولیس تمدید کند.

این بزرگ‌ترین شانس برای پرسپولیسی‌ها خواهد بود و به همین خاطر است که مدیران باشگاه هم حرکتی عجولانه برای انتخاب جانشین ترابی و اسماعیلی‌فر نداشتند. هرچند تا اعلام رسمی تصمیم این بازیکنان درباره وضعیت نهایی باید صبر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • اخبار داغ
  • پربحث‌ترین ها
  • اخبار روز
  • پربیننده ترین
تبلیغات متنی